چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ,5 August 2020
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۶
معاون استاندار سیستان وبلوچستان:
مردم گران نخرند و گران فروش را معرفی کنند
 
محمد هادی مرعشی گفت: بهترین راه مقابله با گران فروشان احتمالی، نخریدن جنس از آنها و معرفی متخلفان به سازمان های نظارتی است.
محمد هادی مرعشی در گفت وگو با عصرهامون گفت: پس از اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین برخی سودجویان به دنبال استفاده شخصی خود بوده و گاهاً به صورت غیرقانونی اقدام به افزایش قیمت سایر اجناس می کنند.
 
وی افزود: بهترین راه مقابله با این سودجویان عدم خرید کالا از آنها و معرفی متخلفان به سازمان های نظارتی و بازرسی از جمله سازمان صمت و اداره کل تعزیرات حکومتی است تا در اسرع وقت با آنها برخورد شود.
 
به گفته مرعشی؛ در کنار همکاری مردم در این خصوص نیز تیم های بازرسی مختلفی تشکیل شده که به طور دایمی کنترل قیمت اجناس را در سطح استان انجام می دهند که مقرر شده است در حوزه معاونت های عمرانی و اقتصادی استانداری نیز دو موضوع تنظیم بازار و حمل و نقل درون و برون شهری به طور ویژه بررسی شود.
 
معاون امنیتی انتظامی استاندار ادامه داد: طبیعتاً هم مردم و هم مسئولان باید نسبت به موضوع حساس بوده و یاریگر هم باشند تا اقدامات قانونی و قضایی لازم با متخلفان انجام شود.
 
وی تاکید کرد: شماره تلفن های 124 و 135 نیز آماده دریافت شکایات و گزارش های مردمی در خصوص گران فروشی غیرقانونی و موارد مشابه است و مسئولان نیز موظف هستند تا عملکرد خود را شفاف به مردم ارائه دهند.
 
مرعشی تصریح کرد: گزارشاتی در حوزه ناوگان درون و برون شهری نیز دریافت کرده ایم که حکایت از برخی تخلفات دارد و در این خصوص هم تصیمات مقتضی به زودی گرفته خواهد شد و با افراد خاطی به طور جدی برخورد می شود.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۵۴۲


ارسال
صالح
Germany
۱۳۹۸/۰۸/۲۸ ۲۰:۰۹
به این بی عقلهای بی خرد باید گفت اولا تا حالا که بهانه ای برای گرانی نبود که توانایی کنترل قیمت ها را نداشتید الان که بهانه درست شده
ثانیا بخش زیادی از حمل و نقل داخل شهری توسط شخصی ها انجام می شود هم جور ناتوانی حمل و نقل عمومی را می کشند هم خرج زندگی را در می آورند که این ها را اصلا دولت بی تدبیر ندیده
من سرویس بچم ماهی 150 تومن بوده حالا میگه 400 تومن