يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۱
فرمانده سپاه چابهار در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان خبر داد؛
اجرای ۱۰۰ عنوان برنامه در هفته بسیج در شهرستان چابهار/ افتتاح ۳۰۰ پروژه محرومیت زدایی اقتصاد مقاومتی و جهادی در چابهار/ از بهره برداری مدرسه
 
فرمانده سپاه شهرستان چابهار گفت: هفته بسیج امسال طبق برنامه‌های پیش‌بینی شده با 100 عنوان برنامه متنوع در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران سرهنگ پاسدار محمدعلی پوراحمدیان در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان اظهار کرد: بسیج در کلمه اول یادآور امام راحل و این شخصیت تاریخی زحمات گسترده ای در وحدت بخشی بین مردم ایجاد و صفی از استکبار ستیزی را در مقابل دشمنان با نام بسیج تشکیل داد.

وی افزود: امسال در چهلمین سالگرد تشکیل هفته بسیج قرار داریم و از تاریخ بیست و نهم آبانماه برنامه های ویژه این هفته آغاز و تا ۶ آذرماه ادامه دارد و از ظرفیت مردم و بسیجیان به نحو احسن در برنامه‌ریزی‌ و برگزاری بهتر برنامه ها بهرمند خواهیم شد.

پوراحمدیان گفت: ساخت منازل محروم با همکاری کمیته امداد در حاشیه شهر، ساخت مدرسه ۶ کلاسها در میرآباد، نصب تانکرهای آب در روستاها، لوله کشی آب آشامیدنی و بهداشتی در روستاها و خدمات عمرانی از برنامه های سپاه در راستای محرومیت زدایی اقتصادی و جهادی است.

فرمانده سپاه چابهار از دیدار اعضای ستاد هفته بسیج با امام جمعه شهرستان، غبار روبی مزار شهدا، برگزاری نشست های سیاسی و نهضت روشنگری، برپایی نشست های سبک زندگی اسلامی ایرانی در حوزه ها و پایگاه ها و برپایی ایستگاه های صلواتی، برگزاری محفل انس با قرآن کریم به شکرانه ۴۰ سالگی بسیج، برنامه های خدماتی و میزخدمت در حاشیه شهر، نشست سران طوایف به عنوان دیگر برنامه های هفته بسیج یاد کرد.

وی همچنین از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی از جمله ویزیت رایگان و خدمت رسانی به محرومان، همایش هپاتیت و ارائه بسته‌های بهداشتی و تشکیل اردوهای جهادی در مناطق آسیب پذیر شهرستان در هفته بسیج خبر داد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۶۰۵


ارسال