شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس کمیته امداد شهرستان چابهار گفت: از دو ماه گذشته شروع ساخت ۱۳ مسکن برای مددجویان فاقد خانه آغاز شده و تا بهمن امسال به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش عصرهامون، رضا گلزاری مقدم در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: کمک هزینه تحصیلی لوازم التحریر به یک هزار و ۲۶۰ دانش آموز چابهاری با اعتبار ۹۵۰ میلیون ریال داده شده است تا گامی مهم برای کمک به تحصیل دانش آموزان برداشته شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه های محرومیت زدایی از اهداف کمیته امداد می باشد افزود: در هفته بسیج نیز طرح های مختلفی برای خدمات رسانی به محرومین در نظرگرفته شده است که با آغاز هفته مذکور به بهره برداری می رسد.

رئیس کمیته امداد چابهار با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی برای نیازمندان جامعه با هدف بهره برداری از همه ظرفیت‌های جامعه ادامه داد: این طرح ها در قالب مسکن، سرویس‌های بهداشتی، حمام، ایجاد پروژه‌‌های زیرساختی روستایی برای توسعه روستاهای محروم که با مدد و مساعدت کمیته امداد تعدادی پروژه عمرانی، خدماتی، اشتغال‌زایی و غیره را در این زمینه طراحی کنیم شکل گرفته است.

وی تاکید کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای فراهم کردن امکانات برای محرومان این نهاد تلاش می‌کند تا بتواند با تحقق این مهم عامل توسعه و سازندگی در جامعه باشد.

گلزاری مقدم در پایان خاطرنشان کرد: با اجرا شدن طرح های متفاوت در چابهار بسیاری از نیازمندان و محرومان جامعه هدف توانسته اند در بسیاری از مشکلات لاینحل زندگی خود فائق آیند و این مهم از اهداف اصلی این ارگان می باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۶۰۷


ارسال