شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۲
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ایرانشهر:
هر گونه افزایش قیمت به بهانه اصلاح قیمت بنزین تخلف است
 
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان ایرانشهر گفت: هر گونه تجمع در ایرانشهر غیرقانونی می باشد و با هنجارشکنان برخورد می شود. در راستای افزایش قیمت بنزین مردم نگران افزایش قیمت کالاها و اقلام ضروری نباشند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره عنوان کرد: برگزاری هر گونه تجمع در ایرانشهر غیرقانونی می باشد و با هنجارشکنان برخورد می شود.

وی با تاکید بر اینکه افزایش قیمت بنزین هیچ تاثیری بر قیمت کالاها و اقلام ضروری ندارد افزود: دستگاه های نظارتی با متخلفانی که دست به افزایش غیرقانونی قیمت ها بزنند برخورد می کند.

احمدرضا هاشمزهی بیان کرد: از مردم عزیز و بزرگوار شهرستان ایرانشهر تقاضا دارم به شایعات به هیچ عنوان توجه نکنند.

وی افزود: دشمنان و معاندین نظام اسلامی به دنبال سوء استفاده از هر فرصتی بر علیه نظام هستند البته ملت ایران همواره نشان داده اند که اجازه سوء استفاده به دشمنان را نخواهند داد.

وی در پایان با بیان اینکه نظارت بر بازار به صورت روزانه و با دقت بیشتری انجام خواهد گرفت خاطر نشان کرد: افزایش یافتن قیمت بنزین در کشور طبق نظر اقتصاددانان به صلاح مملکت بوده است و مردم شهرستان ایرانشهر به هیچ عنوان نگران افزایش قیمت اقلام و کالاهای ضروری نباشند.

انتهای پیام
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۶۰۹


ارسال