پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ,2 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱
از ابتدای سال تاکنون صورت گرفت؛
پرداخت 1005 فقره کمک هزینه جهیزیه به مددجویان کمیته امداد در سیستان و بلوچستان
 
مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان از پرداخت هزار و 5 فقره کمک هزینه جهیزیه به مددجویان تحت پوشش در این استان خبر داد.
سید مهدی عبادی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هزار و 5 فقره کمک هزینه جهیزیه به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در سیستان و بلوچستان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه این کمک هزینه ها به مبلغ 35 میلیون ریال به صورت بلاعوض به مددجویان استان پرداخت شده، افزود: 800 نفر از دختران و زنان تحت پوشش کمیته امداد در نوبت تحویل کمک هزینه جهیزیه هستند و تا پایان سال جاری مبالغ لازم به آنها پرداخت می شود.

عبادی با اشاره به اینکه کمیته امداد برای زنان سرپرست خانواری که قصد ازدواج مجدد دارند بسته های حمایتی ویژه در نظر می گیرد، اظهار کرد: 43 نفر از این زنان سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد در سیستان و بلوچستان برای ازدواج مجدد کمک هزینه جهیزیه دریافت می کنند.

وی در پایان تصریح کرد: در مناطق کم برخوردار شهری و روستایی بیش از 40 میلیارد ریال کمک هزینه ازدواج به مددجویان پرداخت می‌ شود و متقاضیان دریافت این کمک هزینه می توانند به ادارات کمیته امداد سطح استان و یا از به سامانه کمیته امداد مراجعه کنند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۶۳۳


ارسال