سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرماندار ویژه چابهار گفت: در اغتشاشاتی اخیر ضد انقلاب به دلیل تصمیم جدید دولت برای قیمت سوخت، ضد انقلاب با وحدت شیعه و سنی و ورود خانواده های شهدا و بسیجی از اجرای نقشه شوم خود در چابهار ناکام ماندند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران رحمدل بامری در مراسم غبارروبی مزار شهدا که صبح امروز بمناسبت هفته بسیج با حضور فرمانده سپاه، خانواده های شهدا، بسیجیان و مسئولین شهرستان در مزار شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد بیان کرد: امروز ما در عرصه سیاسی، امنیتی و نظامی توانسته ایم دشمنان را در کشور ناکام بگذاریم و مطمئنا با یاری خداوند در عرصه اقتصادی پیروز خواهیم شد.

وی با اشاره به تصمیم جدید دولت در قیمت بنزین افزود: رهبر معظم انقلاب در این خصوص فرمودند این طرح ایراداتی هم دارد که باید برطرف شود ولی ما باید تابع قوانین کشور باشیم و مطمئنا توجه به حل مشکلات مردم در عرصه اقتصادی اهتمامی ویژه می خواهد.

فرماندار ویژه چابهار ادامه داد: بسیجیان علاوه بر حضور ارزشمند در صیانت از انقلاب اسلامی در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی نیز تبلوری از کار و تلاش و جهاد را به نمایش گذاشتند.

وی تاکید کرد: دشمنان ما سعی می‌کنند تا در هدف‌گذاری خود انحراف افکار و اندیشه جوانانمان را جزو برنامه‌های خود قرار دهند که در این ارتباط شایسته آن است هدف‌گذاری‌ها و حرکت‌ها صحیح اتفاق بیفتد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فرهنگ بسیج و بسیجی یک مفاهیم ارزشمند و ماندگار در سطح کشور می باشد و روز به روز بر عظمت آن افزوده می شود و بهترین نوع مرگ شهادت در راه خدا است و شهدای ایران اسلامی برای دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب، ناموس و خاک وطن جان خود را نثار کردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۶۴۰


ارسال