پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ,2 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه چابهار گفت: حفظ کشور و ارزش های اسلامی مدیون خون رنگین شهدای انقلاب و اسلام می باشد و تقویت بسیج باعث رشد و سربلندی روزافزون کشور خواهد شد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی در خطبه های نماز جمعه امروز چابهار بیان کرد: کسانی که در اعتراضات اخیر باعث اغتشاش شدند خط شان از معترضان جدا بود چراکه اگر اتوبوس و بانک آتش می زدند ضربه به مردم بود و اموال کشور متعلق به عموم می باشد.

وی با بیان اینکه بسیج نقش مهمی در اقتدار کشور دارد افزود: نیروهای بسیجی در هر پست و مقامی جز منفعت عموم، اسلام و انقلاب به چیز دیگری فکر نمی کنند و مطمئنا با تقویت این نیرو قدرت کشور به همان میزان افزایش می یابد.

خطیب نماز جمعه چابهار ادامه داد: موضع بسیج بایستی تنها اطاعت از فرامین رهبری در امور مختلف کشور باشد یعنی در هر اتفاق و جریانی ببیند رهبرش چه می گوید و همان را اجرا کند.

وی با بیان اینکه حل مشکلات گرانی و بیکاری در کشور وظیفه همه دستگاههای اجرایی می باشد تاکید کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری الان زمانی ست که بخش خصوصی وارد میدان تولید شود تا مشکلات مردم حل شود چرا که اسرائیل و آمریکا با تحریم های غاصبانه قصد تضعیف کشور را دارند.

حجت الاسلام موسوی رهبری را همواره جلوتر از تصمیمات دولت دانست و تشریح کرد: مسئولان مراقب باشند در چارچوب رهنمودهای ولی امر مسلمین گام بردارند تا از تکرار مشکلات گذشته مانند برجام جلوگیری شود و آگاه باشند بسیاری از وعده‌هایی که از سوی کشورهای مختلف داده می‌شود نتیجه اش به آنجایی ختم می شود که دانستیم اعتماد به دشمن به نفع ما نبوده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اقداماتی که امروزه بسیج و سپاه در سطح شهرستان و کشور انجام داده اند، حاصل همفکری و اقدامات سنجیده ای است که به فرمان رهبری، یعنی آتش به اختیار لبیک گفته و عمل کرده اند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۶۴۸


ارسال