سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۴
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر
ایران کشور ابر قدرتی است /مذاکره با دشمن اندیشه، گزافی بیش نیست
 
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: مذاکره با دشمن بیهوده است و هیچ یک از مشکلات جامعه حل نمی شود و دشمنان کشور ایران با ابر قدرت بودن این کشور پی بردند.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره، حسین پودینه در مصلی فاطمه الزهرا در جمع نمازگزاران و بسیجیان بیان کرد: یکی از خلاقیتها و ابتکارات ماندگار امام راحل(ره) ایجاد بسیج بوده است و هر چه از عمر با برکت انقلاب می گذرد جایگاه و ارزش بسیج بیش تر می شود.
وی افزود: داشتن روحیه مقاومت باعث رشد و شکوفایی و در مراحل بعدی سبب توسعه و پیشرفت در جامعه می شود که این ویژگی را نیروهای بسیج دارا می باشند و همیشه در همه عرصه ها فعال هستند.
وی خاطر نشان کرد: چند دلیل عمده باعث دشمنی بیشتر آمریکا با ایران شده است یکی از عمده ترین دلایل این است که آمریکا می داند که ایران به داشته هایش قانع نیست و هر روز در حال ترقی و پیشرفت است.
وی ادامه داد: دلیل بعدی به راه انداختن گفتمان نرم در دنیا توسط انقلاب اسلامی می باشد که باعث فزونی دشمنی دشمنان شده است.
پودینه اضافه کرد: سخن آمریکائیان اخیرا این بوده که هر چه هزینه برای نابودی کشور ایران کردیم به هدر رفته زیرا این هزینه ها باعث توسعه و افزایش قدرت ایران شده است.
فرمانده سپاه ایرانشهر تصریح کرد: دشمنان به ابر قدرت بودن کشور ایران پی بردند و دشمنی استکبار جهانی همچنان وپا برجاست.
وی اذعان کرد: با مذاکره و صحبت با دشمن مشکلات جامعه اسلامی حل نمی شود و این یک اندیشه گزاف و ایده خام است و با کسانی که هدف ایجاد آشوب و تعرض به اموال مردم و بیت المال را دارند با آنان با مشارکت مردم و بسیجیان ولایت مدار ایرانشهر مبارزه خواهیم کرد.
گفتنی است فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در پایان آمار کارهای انجام گرفته توسط بسیج در تمام عرصه ها را بیان کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۶۵۴


ارسال