سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۷
امام جمعه اهل تشیع در شهرستان ایرانشهر:
گرفتن خواب از چشمان مفسدان با حضور بسیج/نرخ بنزین اصلاح شود
 
امام جمعه اهل تشیع گفت: نیروهای بسیج در همه عرصه ها باید حضور داشته باشند و با مطالبه گری و نظارت، خواب را از چشمان مفسدان بگیرند و نرخ بنزین نیاز به اصلاح دارد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره، سید شجاع الدین ابطحی در خطبه های امروز نماز جمعه در مصلی فاطمه الزهرا با اشاره به روز سه شنبه 6اذر ماه بیان کرد: این روز مصادف با روز بسیج مستضعفین است شجره طیبه ای که به فرمان امام راحل (ره) شکوفا شد.
وی افزود: بسیج مسضعفین نیروهای مخلص و آماده به خدمت در راه اسلام و ولایت برای دفاع از مظلومین عالم است.
وی ادامه داد: بسیج تنها مختص عرصه رزم نیست در همه اصناف و اقشار نیرو دارد و فراگیر می باشد و در تمام عرصه ها بسیج باید نفوذ کند.
وی تصریح کرد: در راستای مبارزه با مفاسد اجتماعی و ناهنجاری ها، نیروهای بسیج مطالبه گر و ناظر باشند تا هیچ مفیدی با خیال راحت به فساد نپردازد.
این خطیب جمعه عنوان کرد: برخی از مسئولین که در جامعه پوست کلفت هستند و کاخ های عظیم بنا کردند و در حال انجام کارهای مفسد بودند و بسیجیان با نفوذ و مستند سازی باعث رسوایی شان شدند.
وی با اشاره به گرانی بنزین تصریح کرد: در این که نرخ بنزین اصلاح شود شکی نیست. کارشناسان خدا نشناس باید تمام جوانب از جمله بیکاری، تورم را در نظر می گرفتند.
ابطحی خاطر نشان کرد: با گرانی بنزین زمینه برای ایجاد آشوب اغتشاشگران، سلطنت طلبان فراهم شد و این هزینه ای که به حساب مردم واریز می شود بسیار ناچیز است و حق مردم بیشتر از این ها می باشد.
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۶۵۵


ارسال