پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ,29 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱
امام جمعه زاهدان عنوان کرد؛
صف های طولانی گاز شایسته مردم نیست/مسئولین برای حل این مشکل چاره اندیشی کنند
 
امام جمعه زاهدان گفت: باید مسئولین تلاش بیشتری برای رفع توزیع بهتر نفت و سیلندر گاز برای مردم داشته باشند چرا که این صف های طولانی شایسته این مردم صبور و مهربان و مرزدار نیست.
به گزارش عصرهامون،حجت الاسلام مصطفی محامی در خطبه های نماز جمعه زاهدان با تبریک هفته بسیج بیان کرد: فرهنگ و تفکر بسیجی با رهبری امام (ره) و مقام معظم رهبری و پیروی ملت بسیجی و انقلابی ضامن حفظ و اقتدار نظام اسلامی و موتور پیشران انقلاب اسلامی در عرصه های سیاست، اقتصاد، اجتماعی و سازندگی است و این فرهنگ و تفکر بسیجی همواره باید مورد توجه و توصیه قرار گیرد و ما ادامه دهنده این تفکر جهادی و مخلصانه باشیم و دیگران را نیز به آن توصیه کنیم.

امام جمعه زاهدان با اشاره به ویژگی های بسیج ادامه داد: خدامحوری و اخلاص در عمل مجاهدانه ، حفظ روحیه شهادت طلبی ، حضور با اراده و همت بلند و پیشرو در همه میدان های سخت از مهمترین ویژگی های بسیج به تعبیر حضرت امام(ره) است و امیدواریم توفیق آن را داشته باشیم تا این فرهنگ بسیج را چه در ایران اسلامی و چه در کشورهای اسلامی که نیازمند این تفکر بسیجی هستندحفظ کرده و گسترش دهیم.

وی در ادامه با اشاره به فتنه دشمنان در روزهای گذشته در کشور گفت: در هفته ای که گذشت شاهد تدبیر و مدیریت هوشمندانه و موضع گیری خردمندانه رهبر معظم انقلاب بودیم که کشور را از فتنه نجات دادند و کسانی که می خواستند کشور را به آشوب کشانده و بهره سیاسی ببرند را ناکام گذاشتند.

حجت الاسلام محامی تصریح کرد: تصمیم افزایش قیمت بنزین برای کسانی که مصرف بنزین کمی دارند در جهت افزایش یارانه نقدی آنها قابل توجیه است اما از لحاظ کیفیت اجرا و زمان آن قابل تامل است و می بایست با کارشناسی بهتر و در زمان بهتری اجرا می شد.

وی افزود: این افزایش قیمت بنزین نباید موجب افزایش قیمت کالاها شده و به تبع آن فشار بیشتری به مردم وارد نشود که متاسفانه در مواردی شاهد این افزایش قیمت ها بودیم.

امام جمعه زاهدان ادامه داد: از منظر سیاسی نیز متاسفانه برخی از مدعیان سیاستمداری بدون توجه به امنیت کشور می خواستند سوژه ای برای تسویه حساب های شخصی خود پیدا کرده و آب به آسیاب دشمن بریزند که خوشبختانه با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب جلوی آن گرفته شد.

وی با اشاره به توطئه دشمنان در این خصوص گفت: دشمن فتنه گر بعد از چندسال سرمایه گذاری و برنامه ریزی از این فرصت استفاده کرده و خواب هایی برای کشور ما دیده بودند و غافل از اینکه ایران، عراق و لبنان نیست چرا که ایران دارای رهبری حکیم و مردمی هوشمند است و مشاهده کردیم در این موضوع رهبر معظم انقلاب با روشن بینی ، نگاه بلند و از افق بالا تمامی تحولات را رصد کرده و به موقع و سریع واکنش نشان دادند.

حجت الاسلام محامی خاطرنشان کرد: مردم هوشیاری، دشمن شناسی و تبعیت از انقلاب و رهبری و دلسوزی از نظام را به خوبی نشان دادند و با اشرار مقابله کردندعلارغم اعتراضات فراوانی که به این طرح دارند اما می دانند این اعتراض باید از راه درست و مسیر درست باشد.

وی با اشاره به خواسته های مردم استان در افزایش سهمیه بنزین نیز بیان کرد: مردم سیستان و بلوچستان در فتنه روزهای گذشته با توجه به این که محرومیت بیشتر و شرایط ویژه ای دارند اما آرام و صبور بودند که این نشان دهنده هوشیاری و دلدادگی مردم این خطه از کشور به نظام اسلامی و رهبری است و مسئولین نیز باید جواب این صبر مردم استان را داده و نسبت به افزایش سهمیه سوخت خودروها نگاه ویژه ای داشته باشند.

وی درپایان خاطرنشان کرد: با اشاره به شروع فصل سرما و نبود گاز شهری در تمامی مناطق استان و شهر زاهدان، باید مسئولین تلاش بیشتری برای رفع توزیع بهتر نفت و سیلندر گاز برای مردم داشته باشند چرا که این صف های طولانی شایسته این مردم صبور و مهربان و مرزدار نیست.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۶۸۶


ارسال