پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ,13 August 2020
2
Share/Save/Bookmark
۰
فرماندار شهرستان زهک در اقدامی عجیب راهپیمایی مردمی در حمایت از امنیت و اقتدار کشور را ترک کرد.
به گزارش عصرهامون، در حاشیه راهپیمایی روز گذشته مردم شهرستان زهک و محکومیت اغتشاشات اخیر برخی از حاضران با شعار «تورم، گرانی، جواب بده روحانی» اعتراض خود را نسبت به وضعیت اقتصادی و معیشتی ابراز کردند اما فرماندار زهک با گلایه از این شعار مردمی راهپیمایی را ترک کرد.

 این اقدام عجیب فرماندار زهک در حالی است که بسیاری پنهان کاری دولت در ماجرای افزایش قیمت بنزین را نقد کرده و بر این باورند اگر مقامات دولت تدبیر قبل از اصلاح قیمت بنزین، مردم را در جریان ماجرا قرار می دادند امروز شرایط به گونه ای دیگر رقم می خورد و دشمنان فرصت جولان پیدا نمی کردند.

در هر حال ترک زودهنگام این راهپیمایی مردمی توسط فرماندار زهک در حالی است که رئیس جمهور در سخنانی چندباره اعتراض را حق مردم دانسته است از سوی دیگر در جریان ناآرامی های اخیر در برخی نقاط کشور آرامش حاکم بر سیستان و بلوچستان بار دیگر دلدادگی هوشیاری و بصیرت مردم سیستان و بلوچستان در بزنگاه های حساس را به نمایش گذاشت.

به نظر می رسد برخی از دولتمردان به جای جدا کردن صف خود از مردم هوشیار و بصیر سیستان و بلوچستان باید بیشتر در بین مردم باشند و صدای آنها را به گوشی رئیس دولتشان برسانند.

حجت الاسلام خدری امام جمعه زهک نیز در گفتگو با عصرهامون با گلایه از فرماندار زهک به دلیل ترک راهپیمایی مردمی علیه اغتشاشات اخیر گفت: دلیل این رفتار آقای فرماندار نه تنها برای بنده بلکه برای کل حاضران در راهپیمایی هم مشخص نیست.

وی ادامه داد: در جریان راهپیمایی مردم علیه اغتشاشات اخیر هم هیچ گونه بی احترامی و توهینی به شخص یا اشخاصی مطرح نشد که آقای فرماندار ناراحت شوند و اینگونه صف خود را از مردم جدا کنند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۷۴۵


ارسال
صالح
Australia
۱۳۹۸/۰۹/۰۴ ۲۱:۵۸
مشکل استان ما همین مسئولین کاسه داغ تر از آش هستند به جای رساندن حرف و درد دل مردم فقط پاچه خواری دولت را می کنند
کاش میگفتند از سیلندر گاز
کاش می گفتند از صف های بنزین
کاش می گفتند از شهرهایی که سی ان جی ندارند اما سهمیه بنزین آنها با شهر های برخوردار از سی ان جی مساوی است
 
مجید
Romania
۱۳۹۸/۰۹/۱۳ ۲۳:۰۱
متاسفانه همیشه همین بوده... مسولین ما منافع شخصی و پست و مقام رو ب حق مسلم مردم ارجح می‌دونن.اگر غیر این بود اینهمه محرومیت نبود..مدیرانی ک از تهران میان.خودشون ک حرفی نمیزنن مبادا خدای نکرده میز ریاست ازشون گرفته بشه.مردم عادی و رنج دیده روهم نمیزارن حرفشون رو بزنن.الان بیست روزه اینترنت ب کلی قطع هست.کسی هم پاسخگو نیست.شغل ک ایجاد نمیکنید لااقل سنگ جلوی پای کسانی ک منبع درامدشون همین نت هست رو قطع نکنین.والا هر استان دیگه ای بود یه اغتشاش و اعتراض سراسری میشد ولی ما ساکت نشستیم و وضعمون اینه