يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ,5 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۴
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان وبلوچستان:
رانندگان تاکسی متخلف نقره داغ شدند
 
حیدر میرزایی از توبیخ رانندگان تاکسی متخلف در زاهدان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ در پی درج گزارشی تحت عنوان "در جستجوی قناری های نامرئی/ فعالیت دوهزار تاکسی زرد کاغذی در زاهدان" که مربوط به اخذ کرایه های چند برابری رانندگان تاکسی به بهانه افزایش قیمت بنزین بود و در این پایگاه خبری منتشر شد موضوع از سوی ناظران سازمان تعزیرات حکومتی استان به قید فوریت مورد بررسی قرار گرفت.
 
حیدر میرزایی در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: از آنجا که هیچ مصوبه ای برای افزایش کرایه تاکسی ابلاغ نشده است پس رانندگان نیز اجازه ندارند خودسرانه نسبت به اخذ کرایه بیشتر اقدام کنند و در صورت مشاهده با آنها برخورد می شود.
 
وی افزود: روز گذشته به منظور بررسی دقیق تر که در راستای مطالبات رسانه ای و مردمی بود بازرسان این سازمان نظارت شدیدتر خود را در این خصوص آغاز کردند و برخی از تاکسی های زرد که در سطح شهرستان زاهدان فعال بودند را مورد پایش قرار دادند.
 
وی تاکید کرد: در این خصوص 6 پرونده تخلفاتی از رانندگان متخلف که هزینه های خارج از عرف از مسافران اخذ می کردند تشکیل شد که به شدت با آنها برخورد می شود.
 
وی ادامه داد: همچنین 11 مورد دیگر نیز که دارای تخلفات جزئی بودند تذکرات لازم به آنها داده شد.
 
به گفته میرزایی؛ از آنجا که نظارت بر وضعیت کرایه تاکسی ها همواره و به خصوص در شرایط کنونی جزو مطالبات جدی مردم است این بررسی ها ادامه دار خواهد بود.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۸۱۱


ارسال