شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۸
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان:
بیش از ۴۴ هزار حلقه لاستیک خودروی سنگین توزیع شد
 
تیمور باقری گفت: ۴۴ هزار و ۳۲۲ حلقه لاستیک از ابتدای مرداد سال گذشته تا کنون با نرخ مصوب بین رانندگان اتوبوس و کامیون های برون شهری این استان توزیع شد.
تیمور باقری، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه حمل و نقل به شکلی گسترده در تمامی زمینه های تولید، توزیع و خدمات جریان داشته و نقش مهمی در چرخه اقتصاد دارد، افزود: توزیع عادلانه و ارزان لاستیک در بین رانندگان فعال بخش حمل و نقل جاده‌ای استان از سال گذشته با همکاری سازمان صمت اجرایی شد.

وی ادامه داد: در این راستا از ابتدای طرح تاکنون ۳۷ هزار و ۲۳۶ حواله از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان صادر شد که در نهایت منجر به تحویل ۴۴ هزار و ۳۲۲ حلقه لاستیک به رانندگان ناوگان اتوبوسی و باری از سوی سازمان صمت شد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با بیان اینکه هیچ مشکلی در توزیع لاستیک وجود ندارد، اظهار کرد: پس از اختصاص سهمیه توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به هر استان و معرفی عاملان فروش، رانندگان می توانند بر اساس ظرفیت و پیمایش ناوگان برای دریافت حواله با در دست داشتن برگ سبز ناوگان و کارت ملی مالک نسبت به دریافت لاستیک مورد نیاز اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: رانندگان حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان می توانند هرگونه انتقاد، نظر و شکایت خود را از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱ و سامانه تلفن گویای ۱۴۱ این نهاد انعکاس دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۸۱۳


ارسال