يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶
کاپیتان وریا مثل همیشه موثر در استقلال
 
برای هشتمین بازی متوالی استقلال با رهبری مدافع ملی پوش خود با پیروزی زمین را ترک کرد تا آمار فوق العاده ای به ثبت برسد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از ورزش سه، روزهای خوب استقلال با برد شیرین خارج از خانه مقابل نساجی و فتح شهر خسته ادامه پیدا کرد تا آبی ها بعد از 1300 روز از رقیب دیرینه در جدول پیشی گرفته با سرعت بیشتری به سوی صدر جدول خیز بردارند.

نمایش خوب استقلال در این هفته ها اما با رهبری بازیکنی به اکران گذاشته شد که در کنار آمادگی و روحیه جنگندگی بالا از قدرت رهبری فوق العاده ای نیز در جمع تیم برخوردار است. وریا غفوری که درست مثل استقلال در هفته های ابتدایی تمرکز چندان بالایی نداشت و انتظارات را برآورده نکرده بود حالا به مهره ای در تیم تبدیل شده که حضورش قوت قلبی است برای کادر فنی و سایر بازیکنان جوان استقلال.

کاپیتان وریا دیروز در قائمشهر همچون تمام بازی های قبلی یکی از خوب های استقلال بود، به خصوص در نیمه اول که یک بار هم تا آستانه ثبت پاس گل پیش رفت اما پرچم کمک داور مانع کامیابی او و مهاجم استقلال شد. در نیمه دوم اما وریا با نقشی متفاوت تر در میدان دیده شد؛ چرا که نمایش انتحاری میزبان برای فرار از شکست و فشار گسترده روی دروازه استقلال، غفوری را وادار کرد کمتر در حمله حضور داشته باشد و بیشتر دفاع کند.

به هر ترتیب قدرت و هوش بالای وریا در رهبری استقلال باعث ثبت هشتمین برد متوالی این تیم در لیگ برتر و جام حذفی شد. نتیجه ای که بیشتر از همه خود وریا را ذوق زده کرد تا با فریادی بلند شهید وطنی را بلرزاند و شادی اش را با استقلالی های روی سکو جشن بگیرد. به هر حال این فریاد زیاد هم غیرطبیعی نبود چون آبی ها با کاپیتانی او سرانجام به هدف اول خود یعنی سبقت از رقیب دیرینه رسیدند و حالا برای قهرمانی تلاش می کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۸۲۵


ارسال