دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ,19 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴
اعلام مسیرهای راهپیمایی 13 آبان در زاهدان
 
فردا ،در شهر زاهدان ، تمهیدات ترافیکی ویژه راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان اعمال می‌شود.
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از زاهدنیوز ؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با بیان اینکه شروع تمهیدات ترافیکی از ساعت ۶ صبح فردا است،بیان کرد: در محدوده میدان و طول بولوار آزادی در مسیر جنوب به شمال از میدان پاسداران به سمت تقاطع پاسداران و مطهری، بولوار مطهری مسیر شرق به غرب تا میدان آزادی،زیرگذر میدان امام علی(ع) از تقاطع شهید بهشتی به سمت بولوار شهید مطهری و خروجی میدان امام علی(ع) به سمت میدان آزادی مسیر غرب به شرق شامل این محدودیت‌هاست.
سرهنگ علی نام درست افزود: همچنین در میدان شهدا مسیر غرب به شرق به سمت تقاطع آزادی، خیابان شهید مصطفی خمینی از تقاطع طالقانی به سمت بولوار آزادی، خیابان امام خمینی(ره) تقاطع آیت الله سیستانی به سمت تقاطع آزادی مسیر شرق به غرب، تقاطع سعدی - آزادی از تقاطع طالقانی و مصطفی خمینی مسیر غرب به شرق محدودیت ترافیکی خواهیم داشت.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان و بلوچستان ادامه داد: تمامی فرعی‌های منتهی به بولوار و میدان آزادی از ساعت ۶ صبح تا پایان راهپیمایی شامل محدودیت ترافیکی است و امکان تردد خودرو در این مسیرها وجود ندارد.
وی از شهروندان خواست با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، همکاری‌های لازم را با ماموران پلیس راهور مستقر در مسیرهای ویژه مکان‌هایی که تمهیدات ترافیکی اعمال شده داشته باشند و از پارک خودروها در مسیرهای راهپیمایی خودداری کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۸۲۷


ارسال