دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ,1 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۷
در راهپیمایی 13 آبان مطرح شد؛
13 آبان نماد استقلال طلبی و استکبار ستیزی ملت ایران است/مخابره پیام عزتمندی و سرافرازی ایران به سراسر دنیا
 
جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: 13 آبان نماد استقلال طلبی و استکبار ستیزی ملت ایران است و ما تا جان در بدن داریم، شعار "مرگ بر آمریکا" بر ذهن و زبان ما جاری خواهد بود.
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از زاهدنیوز ؛ مراسم راهپیمایی بزرگ یوم الله ۱۳ آبان در زاهدان هم‌زمان با سایر شهرهای کشور ساعت 9 صبح امروز آغاز و مردم با سر دادن شعارهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

جلوه های زیبای حضور مردم شیعه و سنی در راهپیمایی 13 آبان و حضور پررنگ دانش آموزان و دانشجویان و سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «مرگ بر آل سعود» از دیگر زیبایی های راهپیمایی امروز بود.

همچنین امام جمعه زاهدان،مسئولان نظامی و انتظامی شهرستان، علما،طلاب و روحانیون شیعه و سنی و سایر اقشار و کسبه نیز با حضور در این راهپیمایی باشکوه، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار اعلام داشتند.

سردار محمد ناظری در حاشیه راهپیمایی 13 آبان به خبرنگار زاهدنیوز گفت: 13 آبان نماد استقلال طلبی و استکبار ستیزی ملت ایران است و همانگونه که حضرت امام راحل فرمودند "اگر امریکا تمام کشورش مسجد ساخته شده و در آن شعار الله اکبر سردهند باز هم نباید شعار مرگ بر آمریکا فراموش شود"؛ ما هم به عنوان ملت ایران تا جان در بدن داریم مستحکم ایستاده و پیام امام را سرلوحه خود قرار داده و شعار مرگ بر آمریکا همیشه بر ذهن و زبان ما جاری خواهد بود.

جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به حضور پرشور مردم ولایت مدار زاهدان در راهپیمایی 13 آبان ادامه داد: امروز آنچه ما مشاهده کردیم شور و شوق مردم خوب شیعه و سنی زاهدان در این راهپیمایی باشکوه بود که دوشادوش یکدیگر شعار مرگ بر آمریکا سردادند.

وی افزود: مسئولین ما از حضور مردم درس گرفته و پای مقاومت اسلامی ایستاده اند، باید انفعال و وادادگی در برابر زورگویان را رها کنند و محکم در برابر ترفندهای شیطانی آمریکا و کشورهای غربی استقامت کنند و بدانند که اینگونه مردم پشت سرشان خواهند بود.

ابوذر مهدی نخعی در حاشیه راهپیمایی 13 آبان در گفت وگو با خبرنگار زاهدنیوز افزود: شیعه و سنی استان مردمی فهیم با بصیرت، ولایی و انقلابی هستند که این حضور حماسی آنان کماکان در دهه 4 پیروزی انقلاب و گام دوم انقلاب نشان از وفاداری به نظام و انقلاب است.

فرماندار زاهدان پیام این راهپیمایی را عزتمندی و سرافرازی ایران و ایرانیان دانست و گفت: در طول این سالیان بارها ثابت شده و تجربه نشان داده که آمریکا غیرقابل اعتماد است.

عزت الله ضرغامی نیز در سخنرانی راهپیمایی یوم الله 13 آبان زاهدان با بیان اینکه سیستان و بلوچستان حافظ امنیت کشور است، افزود: حضور پرشور و گسترده مردم شیعه و سنی استان امروز در سیستان و بلوچستان و شهرهای مختلف آن فرصتی است برای نشان دادن عظمت ملت ایران؛ مردم ما و آحاد جامعه می‌دانند که مردم این استان و مرزداران غیور آن حق بزرگی بر گردن کشور دارند و از مرزهای آن پاسداری می کنند.

عضو شورای عالی فضای مجازی بیان کرد: اقدام پرشور جوانان و نوجوانان و دانش آموزان و دانشجویان عزیز زاهدان و سیستان و بلوچستان که امروز با اتحاد و همدلی به میدان آمده و عزت و شرف این ملت را به دنیا نشان دادند جای تحسین دارد بر این اساس از همه اقشار عزیز مردمی و مردان شیعه و سنی که امروز چند ساعتی راهپیمایی کردند و به همه دنیا نشان دادند که ایران اسلامی یک الگو و نمونه برای ایستادگی و مقاومت در مقابل کسانی که جز زبان زور چیز دیگری نمی شناسند، تشکر و قدرددانی می کنم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۸۲۸


ارسال