شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
دبیر قرارگاه سوخت سیستان وبلوچستان خبر داد:
شناسایی تاکسی های غیرفعال در یکی از شهرستان های مرزی/حذف سهمیه در انتظار متخلفان
 
محمد محبی از شناسایی تعداد زیادی از تاکسی های دارای سهمیه سوخت اما غیرفعال در یکی از شهرستان های مرزی استان خبر داد.
محمد محبی در گفت وگو با عصرهامون گفت: بر اساس مطالبه گری جدی مردم و تصویب قرارگاه سوخت استان، فرمانداران و شهرداری های سراسر استان مکلف شدند تا نسبت به شناسایی تاکسی هایی که از سهمیه سوخت بهره مند هستند اما خدمتی ارائه نمی کنند اقدام کنند.
 
وی افزود: در همین راستا یکی از شهرستان های مرزی استان پیش قدم شده و با همت فرماندار منطقه لیست بلند بالایی از این خودروها که تنها از سهمیه سوخت تاکسی برای مصارف شخصی استفاده می کرده و در امر خدمت رسانی در سطح شهر فعال نبوده اند تهیه شده است.
 
وی تصریح کرد: این لیست که شامل نوع خودرو و شماره پلاک ها و جزئیات دیگر است در اختیار متولیان امر قرار داده شده و پس از پایش دقیق آن دسته از خودروهایی که کوتاهی کرده اند سهمیه سوخت شان حذف و یا کاهش پیدا می کند و با آنها نیز برخورد می شود.
 
به گفته محبی؛ برای رانندگان خودروهای متخلف هم پس از اعلام و جریمه اولیه، سهمیه سوخت مجدد صرفاً بر اساس خط سیر و فعالیت در حوزه خدمت رسانی به شهروندان در نظر گرفته می شود.
 
دبیر قرارگاه سوخت استان تاکید کرد: این قبیل موارد همت و دلسوزی بیشتر از سوی شهروندان را لازم دارد چرا که اگر مردم در عرصه مطالبه گری وارد شوند مسئولان نیز چاره ای جز برخورد با متخلفان و بهبود کیفیت خدمات رسانی نخواهند داشت.
 
وی در پایان گفت: تعداد دقیق خودروهای متخلف و نام شهرستان مورد نظر نیز پس از تائید نهایی اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۸۷۳


ارسال