جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ ,18 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸
به همت بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان؛
413بیمار ویزیت رایگان شدند/بهره مندی 255 بیمار از خدمات دندانپزشکی
 
جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از حضور تیم بسیج پزشکی در شهرستان سراوان و زابل و ویزیت رایگان مردم خبر داد.
فاطمه کمیلی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به اعزام اکیپ های پزشکی در قالب طرح شهید رهنمون به شهرستان سراوان گفت:  در این برنامه 413 نفر مورد ویزیت رایگان قرار گرفته و 255 نفر نیز از خدمات رایگان دندانپزشکی بهره مند شدند.

وی با اشاره به استقبال زیاد مردم برای بهره مندی از خدمات پزشکی بیان کرد: اهالی روستاهای نادرآباد، غفورآباد و سوروجالق مورد معاینه دهان و دندان قرار گرفته و خدمات دندانپزشکی را دریافت کردند.

جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان درتکمیل مطلب فوق با بیان اینکه اهالی روستاهای نادرآباد، غفورآباد و سوروجالق، محمدی و سینوکان ویزیت رایگان شدند، ادامه داد: در این برنامه بیمارانی که نیازمند پیگیری های پزشکی بیشتر باشند به مراکز درمانی معرفی می شوند.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود به ارائه خدمات پزشکی رایگان در شهرستان زابل اشاره کرد و گفت: به همت کانون بسیج جامعه پزشکی این شهرستان یک تیم متخصص داخلی به شهرستان هامون اعزام و 78نفر را مورد ویزیت رایگان قرار داد که در کنار آن نیز از تعدادی بیمار نوار قلب، رادیولوژی و آزمایش گرفته شد.

کمیلی خاطرنشان کرد: در طرحی دیگر نیز یک تیم به روستای ده رضا واقع در شهرستان نیمروز منطقه سیستان اعزام و 160 بیمار را ویزیت و داروی رایگان در بین بیماران توزیع کردند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۹۰۵


ارسال