جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ,3 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی:
گرانی بنزین بدون مشورت نمایندگان مجلس دهان کجی به خانه ملت است
 
علی کرد گفت: اقدام دولت در گران کردن بنزین بدون درنظر گرفتن رای و عقیده نمایندگان مجلس نوعی دهان کجی به خانه ملت و مردم شریف ایران است.
علی کرد در گفت وگو با عصرهامون گفت: در شرایطی که مردم کشور به ویژه در استان سیستان وبلوچستان با مشکلات عدیده زیادی دست و پنجه نرم می کنند دولت باید کمک حال مردم باشد نه اینکه با اجرای طرح های غیرکارشناسی فشار بیشتری به آنها وارد کند.
 
وی افزود: در استان سیستان وبلوچستان برخی از مردم با یارانه گذران عمر می کنند و انتظارشان از دولت این بود که آنها را تحت حمایت بیشتر خود قرار دهد اما عملاً اقدام اخیر دولت در افزایش نرخ بنزین فشار سختی بر اکثر قریب به اتفاق مردم آورد.
 
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این طرح از ابتدا مورد موافقت نمایندگان مجلس نبود و مخالفت خود را نیز اعلام کرده بودیم اما دولت بدون توجه به نظرات مطرح شده در جلسه سران قوا اقدام به افزایش قیمت بنزین کرد که به نوعی دهان کجی به خانه ملت و همه مردم ایران است.
 
به گفته کرد؛ این کار برای مردم سیستان وبلوچستان که بزرگترین استان کشور محسوب می شود و برای ترددهای بین شهری باید فاصله های زیادی را طی کنند بسیار سخت تر از بقیه نقاط است چه بسا اینکه در این استان مردم از نعمت داشتن سی ان جی هم بی بهره هستند که فشار دوچندان به مردم وارد می شود.
 
وی تاکید کرد: لازم است در این قبیل تصمیمات مهم نظر نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شرایط روز جامعه و مردم در نظر گرفته شود و این بی توجهی به عقاید نمایندگان مجلس که برخواسته از رای مردم هستند ادامه دار نباشد.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۹۳۰


ارسال