دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹
مصاحبه پشت میزی فرماندار زاهدان با رسانه دولتی؛
هیچ مشکلی در تامین سیلندر گاز نداریم!
 
در حالی مردم زاهدان باید ساعت های طولانی در صف های کیلومتری گاز و در سرمای پائیز در انتظار دریافت یک سیلندر گاز باشند، فرماندار این کلانشهر در گفت وگو با یک رسانه دولتی از عادی بودن روند گازرسانی و برطرف شدن مشکلات شهروندان خبر داده است.
به گزارش عصرهامون؛ هفته هاست که مردم کلانشهر زاهدان برای دریافت یک سیلندر گاز باید ساعت ها آن هم در سرمای سوزناک پائیز در صف های طولانی انتظار بکشند که در نهایت آیا موفق به تهیه بشوند یا خیر که این گلایه را رسانه های مختلف استانی و رسانه ملی نیز منتشر کرده است.
 
در پی وضعیت اسفبار توزیع سیلندر گاز در شهرستان، صبح امروز دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان نیز وارد میدان شده  و از نزدیک وضعیت را بررسی و صراحتاً اعلام کرد که این روند توزیع سیلندر گاز به هیچ وجه در شان مردم صبور شهرستان زاهدان نیست.
 
درست در زمانی که همه مردم و مسئولان بر این امر صحه گذاشته و خواستار رفع فوری موضوع هستند اما در کمال تعجب فرماندار زاهدان در گفت وگویی عجیب با یک رسانه دولتی خبر از عادی بودن روند گازرسانی داد و گفت: مشکلی در حوزه تامین گاز مایع نداریم و با توجه به مکاتبات انجام شده امسال در این حوزه افزایش سهمیه نیز داشته‌ایم.
 
ابوذر مهدی نخعی در حالی این مصاحبه را انجام داده که گویا صرفاً به گزارشات مکتوب ارسالی مدیران زیرمجموعه اش اکتفا کرده و از کف میدان و درد و رنجی که مردم می کشند بی اطلاع است. البته ناگفته نماند شاید به قول آقای نخعی مشکل در تامین رفع شده باشد که همان نیز از سوی دادستان رد شده بود اما جایگاه توزیع در کجای کار فرمانداری قرار دارد.
 
وی همچنین بیان کرد: هم‌اینک سهمیه شرکت پرسی و ایران گاز ۶ هزار و ۴۰۰ تن، الیاس گاز ۲ هزار تن و اِتان گاز به هزار تن رسیده در حالیکه قبلاً شرکت پرسی و ایران تنها پنج هزار و ۴۰۰ تن سهمیه دریافت می‌کردند و جای هیچ گونه نگرانی در خصوص تامین گاز مایع در شهر زاهدان وجود ندارد!
 
آیا به راستی همین که تامین کامل شد مشکل نیز برطرف شده است؟! به گفته فرماندار زاهدان امسال سهمیه گاز شهرستان بیشتر نیز شده است اما چگونه است که علاوه بر افزایش سهمیه باز هم گاز به دست مصرف کننده واقعی نمی رسد؟ پس این سهمیه ها به چه کسانی فروخته می شود؟!
 
این گفته ها در شرایطی از زبان فرماندار زاهدان مطرح شد که همین امروز صبح دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز از عدم توانایی شرکت الیاس گاز در تامین سهمیه گاز مایع خود خبر داده و بر حل مشکلات مردم در این بخش تاکید کرده اند.
 
علی ایحال مردم انتظار دارند تا مسئولان ارشد شهرستانی به جای مصاحبه و گفت وگو از پشت میزهای اداری و داخل اتاق های گرم مدیریتی، خودشان به کف میدان آمده و پس از مشاهده عینی و بررسی از نزدیک موضوع، حقایق را مطرح کرده و پیگیر رفع مشکلات مردم بوده و در کنار کار تامین، نیم نگاهی نیز به توزیع در خور شان مردم داشته باشد.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۹۵۶


ارسال