دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
سومین روز ثبت نام داوطلبان مجلس در سیستان و بلوچستان در حالی ساعت 18 روز گذشته به پایان رسید که 27 نفر ثبت نام خود را نهایی کردند.
به گزارش عصرهامون، آمارها می گوید در سه روز از ثبت نام داوطلبان تاکنون 60 نفر برای حضور در انتخابات مجلس نام نویسی کرده اند، البته این افراد پس از گذر از فیلتر هیات اجرایی و نظارت می توانند جواز حضور در انتخاب یازدهم مجلس شورای اسلامی را کسب کنند.

روز گذشته حوزه انتخابیه زاهدان با 15 نفر مراجعه کننده روز شلوغی را سپری کرد و حوزه انتخابیه ایرانشهر با یک نفر مراجعه کننده همچنان از حوزه های انتخابیه خلوت استان است.

در سومین روز اما خبری از چهره های سرشناس سیاسی در حوزه های انتخابیه استان نبود و به جز حبیب الله دهمرده و علی کرد نمایندگان فعلی زابل و خاش بقیه نمایندگان کنونی استان که روزهای نخست ثبت نام خود را نهایی کردند مابقی نمایندگان ترجیح داده اند روزهای آخر ثبت نام خود را انجام دهند، البته پشنگ ریگی نماینده ادوار خاش هم روز نخست ثبت نام خود نهایی کرد.

التبه روز سوم خلیل صاحبدادزهی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری زاهدان در حوزه انتخابیه سراوان ثبت نام خود را نهایی کرد و عبدالناصر نارویی عضو سابق شورای شهر زاهدان هم در حوزه انتخابیه زاهدان حاضر شد و ثبت نام کرد.

از سویی دیگر تا پایان روز سوم بانوان سیستانی بلوچ حضور کمرنگ در حوزه های انتخابیه داشته اند و تنها سه نفر ثبت نام خود را نهایی کرده اند در بین این افراد تنها نام همسر یکی از نمایندگان اسبق چابهار به چشم می خورد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۰۱۱


ارسال