پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۷
خودکار، هدیه‌ای دوست داشتنی و پرکاربرد
 
به هنگام بررسی هدایای تبلیغاتی، در میان محصولات مختلف به خودکارهای تبلیغاتی توجه ویژه‌ای داشته باشید. این هدیه‌ی تبلیغاتی با اختصاص دادن بخش کمی از بودجه‌تان، سودآوری بسیاری به دنبال خواهد داشت.
به هنگام بررسی هدایای تبلیغاتی، در میان محصولات مختلف به خودکارهای تبلیغاتی توجه ویژه‌ای داشته باشید. این هدیه‌ی تبلیغاتی با اختصاص دادن بخش کمی از بودجه‌تان، سودآوری بسیاری به دنبال خواهد داشت.

امروزه و با رونق گرفتن تجارت به شکل دیجیتال آن، بخش عمده‌ای از تبلیغات و بازاریابی هم به این صورت انجام می‌پذیرد. با ادامه این روند، تاثیر پذیری مردم نیز نسبت به این گونه بازاریابی کم می‌شود. در صفحات اجتماعی، در لابه‌لای پست‌های دوستانتان و در حین مطالعه‌ی یک مقاله ممکن است که به انواع تبلیغات برخورد نمایید. از طرف دیگر، وقتی در خیابان‌های شهر قدم می‌زنید، بیلبوردها و تابلوها در همه جا هستند. وقتی مجله یا روزنامه‌ای را باز می‌کنید، متوجه می‌شوید که تقریباً تبلیغات بیشتری نسبت به محتوا وجود دارد! در چنین شرایطی کاملا عادی است که مردم از دیدن و شنیدن این دست تبلیغات خسته و دلسرد شده و دیگر توجهی نداشته باشند.
در این شرایط هدایای تبلیغاتی به عنوان یکی از قدیمیترین و تاثیرگذارترین شیوه های تبلیغات مطرح می شود. به جای این که با تبلیغات مستقیم خود ذهن مشتری، همکار یا سایر افراد را آزار دهید، مسیری متفاوت را طی می کنید. شما با اهدای یک خودکار تبلیغاتی که در زندگی روزمره همه افراد بسیار پرکاربرد است، هم برندتان را معرفی می کنید و هم به دلیل کاربردی بودن این نوع تبلیغ در ذهن و یاد مخاطب هک می شوید.

 
 
محصولات تبلیغاتی باعث افزایش شناخت از برند می‌شوند. افرادی که محصولات تبلیغاتی را از شما دریافت می‌کنند، برند شما را تا حدود دو سال به یاد می‌آورند. علاوه بر این، هنگامی که آنها به چیزی از خدمات شما احتیاج دارند، به لطف آن محصول تبلیغاتی، تجارت شما را به سرعت به یاد می‌آورند.
چرخه عمر یک خودکار تبلیغاتی چند ماه است. این بدان معناست که مخاطبی که شما هدف گذاری کرده‌اید، پیام تبلیغاتی شما را تا ماه‌ها مشاهده خواهد کرد. اگر روان‌نویس‌ را به صورت عمده خریداری کنید، قیمت آن بسیار مناسب‌تر از آنچه تصور می‌کنید خواهد شد. به این معنی که تعداد هدایای تبلیغاتی شما به هزاران عدد هم قابل افزایش خواهد بود تا وسعت بیشتری را تحت پوشش خود قرار بدهد.
مطمئناً محصولات تبلیغاتی محبوب هستند و از پتانسیل بازاریابی بالایی برخوردارند، اما چرا خودکار تبلیغاتی را انتخاب می‌کنید؟ پاسخ ساده است، بر اساس آمار خودکار کالای تبلیغاتی شماره یک در سراسر جهان است. بازاریابی با این هدیه ساده، روشی بی‌نظیر برای افزایش آگاهی از برند است. واقعا چه چیزی باعث شده تا ماگ، فلش مموری و سایر هدایای تبلیغاتی محبوب دیگر عنوان شماره یک را به دست نیاورند؟!
 
هزینه و قیمت
وقتی صحبت از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت به میان می‌آید، هیچ چیزی نیست که با یک خودکار یا روان‌نویس رقابت کند. در ابتدا ارزان هستند و اگر به صورت عمده خریداری و چاپ شود، در مقایسه با سایر محصولات انگار که برایتان هزینه‌ای ندارد. این بدان معناست که شما بر روی چیزهایی که به طرز شگفت آور از دوام بالایی برخوردار هستند، می‌توانید از لوگو و تبلیغات تجارتتان بهره ببرید.
حق انتخاب
اینجاست که دلایل برتری کمی هیجان انگیز می‌شود. شما علاوه بر هزینه کمی که خواهید کرد انتخاب‌های زیادی هم دارید. طراحی متنوع، جنس به کار برده شده در ساخت، نوع چاپی که به روی آن صورت می‌گیرد، نوع گیره و ... حق انتخاب بسیار گسترده‌ای را برایتان فراهم می‌آورد که به بهترین شکل قابل شخصی سازی است.
وفاداری
به لطف خودکار تبلیغاتی، شما قادر خواهید بود پایه‌ای از مشتریان وفادار بسازید. مشتریانتان نه تنها به راحتی نام تجاری شما را به یاد می‌آورند بلکه به خاطر جست‌وجوی تمام نیازهایشان در سبد خدمات و محصولاتتان به شما مراجعه خواهند کرد. بنابراین هنگامی که خودکارهای تجاری باکیفیت خود را هدیه می‌دهید، شما را به عنوان یک تجارت با کیفیت و خوب به خاطر می آورند.
در معرض دید بودن
اگر مدل مناسبی را انتخاب کنید و فرآیند چاپ را به درستی انجام دهید، قلم‌های چاپی شما بیشتر اوقات در دید افراد خواهد بود. یک قلم خوب می‌تواند مدت زیادی دوام داشته باشد و در حالت خوش‌بینانه مردم می‎خواهند هر روز از آن استفاده کنند و یا این محصولات را با خود به محل کار ببرند، جایی که دیگران قادر به دیدن آن خواهند بود.
کاربردی و مفید
قانون طلایی محصول تبلیغاتی خوب بیان می‌کند که "چیزی را که مخاطبتان لازم دارد و به طور مکرر از آن استفاده می‌کند را هدیه بدهید". برخی از تجارت‌ها تمایل دارند چیزهایی را که به سطل زباله یا پشت کشو منتهی می‌شود، هدیه دهند. این یک اشتباه بزرگ است. قلم های تبلیغاتی بسیار محبوب هستند. همه ما روزانه می‌نویسیم و این موضوع سرنوشت بهتری را برای یک خودکار می‌سازد.
نکته اینجاست خودکارهای تبلیغاتی به شما کمک می کنند تا سریعترین و بهینه ترین راه را در رسیدن به اهداف تجاریتان بپیمایید. اگر مخاطبان مناسبی را انتخاب کرده باشید و همه چیز را به درستی در نظر گرفته باشید، وفاداری مشتری و تبلیغات طولانی مدت را برای شرکت خود تضمین خواهید کرد.
اگر خواندن این مطلب شما را ترغیب به خرید خودکار تبلیغاتی کرده کافیست در گوگل واژه هدایای تبلیغاتی یا خودکار تبلیغاتی را جستجو کنید شرکت های زیادی در این زمینه فعال هستند که نیاز شما را پاسخگو خواهند بود اما دقت کنید بهترین انتخاب را داشته باشید.
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۰۲۱


ارسال