شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵
فهرست برترین‌های گوگل‌پلی در سال ۲۰۱۹ منتشر شد
 
شرکت گوگل بهترین اپلیکیشن‌های گوگل‌پلی، بهترین کتاب و بهترین فیلم سال ۲۰۱۹ را معرفی کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته شرکت اپل فهرستی از برترین عناوین و نرم افزار‌های سال خود برای دستگاه‌های iPhone، iPad، مکینتاش و اپل تی‌وی را منتشر کرد؛ پس از آن شرکت گوگل نیز در عرض چند ساعت فهرستی از عناوین و نرم افزار‌های پردانلود خود را منتشر کرد. شرکت اپل عناوین برتر خود را بر اساس انتخاب کاربران و طی برگزاری نظر سنجی اعلام کرد؛ این در حالی است که غول جست‌وجوی جهان نرم افزار‌های برتر خود را بر اساس میزان دانلود و با انتخاب شخصی خود دسته بندی و اعلام کرده است.
در سال گذشته عنوان PUBG توانسته بود در سراسر جهان رتبه اول را از آن خود کند، اما امسال بازی Call of Duty: Mobile که در حال حاضر برترین بازی آنلاین در جهان است؛ در کمتر از دو ماه توانسته بیش از ۵۰ میلیون بار دانلود شود و رتبه اول بازی‌های موبایلی را از آن خود کند. این بازی تیراندازی با ۶ میلیون رای کاربران توانسته است امتیاز ۴.۵ از ۵ را بدست آورد.
انتخاب بعدی شرکت گوگل کمی با انتخاب کاربران فرق دارد، چرا که این شرکت نرم افزار ویرایش ویدیو Ablo را به عنوان نرم افزار دوم جهان انتخاب کرده، این در حالی است کاربران بالاترین امتیاز را به نرم افزار ویرایش ویدیو Glitch Video Effects داده‌اند و این نرم افزار را بیش از ۱۰ میلیون بار بارگیری کرده‌اند.
نرم افزار Ablo که توسط گوگل به عنوان برترین ویرایشگر ویدیو انتخاب شده است، در حال حاضر کمتر از یک میلیون بار توسط کاربران بارگیری شده و دارای امتیاز ۴.۳ از ۵ است. در بخش فیلم‌های برتر گوگل پلی، عنوان Marvel Studios' Avengers: Endgame توانسته است جایگاه برترین فیلم امسال گوگل پلی را از آن خود کند؛ این فیلم هم از نظر گوگل و هم از نظر کاربران به عنوان برترین فیلم سال گوگل انتخاب شده است. در بخش کتاب‌های گوگل پلی نیز عنوان Tell in the Dark جایگاه برترین کتاب سال گوگل پلی را زا آن خود کرده است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۰۲۹


ارسال