سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵
مدیرکل راه و شهرسازی:
15 هکتار از اراضی شمال سیستان و بلوچستان رفع تصرف شد
 
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از رفع تصرف 15 هکتار از اراضی تصرف شده در شمال این استان، در سال جاری خبر داد و گفت: با زمین خواری به طور جدی برخورد می کنیم.
عطاالله اکبری در گفت وگو با عصرهامون، در خصوص اقدامات صورت گرفته جهت رفع تصرف اراضی در حوزه این اداره کل، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون، 49 مورد اراضی تصرف شده توسط یگان حفاظت از اراضی ملی راه و شهرسازی شمال سیستان و بلوچستان شناسایی شد که با پیگیری های به عمل آمده، پس از دستور مقام قضایی رفع تصرف شده است.

وی افزود: مجموع مساحت این اراضی 15 هکتار مربع و ارزش ریالی آن 187 میلیارد و 332 میلیون ریال بوده است.

اکبری با اشاره به اینکه اغلب این اراضی در حریم شهر زاهدان واقع شده بود، خاطرنشان کرد: در نیمه نخست سال جاری، یگان حفاظت از اراضی ملی استان موفق به رفع تصرف 15 هزار و 190 متر مربع زمین در محدوده شهرک کامبوزیا با ارزش زمین ها 3 میلیارد و 38 میلیون تومان شدند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان با بیان اینکه متأسفانه زمین خواری پدیده رایج شده، گفت: این اداره کل با جدیت موضوع رفع تصرف از اراضی دولت را دنبال خواهد کرد و یگان حفاظت  از اراضی راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با زمین خواری و افراد سودجو برابر قوانین و مقررات برخورد می کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۰۳۱


ارسال