چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ,8 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۰
سرپرست سازمان صمت سیستان و بلوچستان معرفی شد
 
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان معرفی شد.
به گزارش عصرهامون، محمودرضا رحمتیان در مراسمی با حضور مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت که ظهر امروز، چهارشنبه ۱۳ آذر در محل سالن کنفرانس این سازمان به عنوان سرپرست سازمان صمت سیستان و بلوچستان معرفی و از خدمات نادر میرشکار رییس سابق این سازمان قدردانی شد. 

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در این مراسم اظهار داشت: سیستان و بلوچستان یکی از استان های بی حاشیه و موفق در حوزه صمت کشور است که همواره مدیران توانا، با درایت و دلسوز داشته است.

پژمان قربانی گفت: وزارت صمت با حجم گسترده ای از تکالیف بار سنگینی را امروز بر دوش خود می کشد.

وی ادامه داد: سه بخش بزرگ صنعت، معدن و تجارت هم اینک نیمی از تولید ناخالص ملی کشور را به خود اختصاص داده و تشکل های بسیاری در سیستان و بلوچستان با سازمان صمت همکاری دارند.

این مقام مسئول با بیان اینکه جذب سرمایه گذاری در سیستان و بلوچستان بسیار مهم است افزود: سرمایه ارزشمند نیروی انسانی کارآمد و جوان در این استان وجود دارد که مهمترین نوع سرمایه است.

ظرفیت‌های بسیاری در حوزه صمت استان وجود دارد
میرشکار، رییس سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان نیز گفت: این استان دارای ظرفیت های بسیاری در حوزه صنعت، معدن و تجارت است که باید به بهترین شکل از آن استفاد و بهره برداری کرد.

وی بیان کرد: همه باید در سیستان و بلوچستان دست به دست هم داده و برای آبادانی این استان تلاش کنیم.

مدیران باید پاسخگوی مردم باشند
رییس سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان افزود: تنظیم بازار، توجه به نوسانات قیمت و مورادی از این دست در این برهه زمانی بسیار مهم است که باید به آن توجه شود.

غلام سرور نوتی زهی، رییس خانه معدن سیستان و بلوچستان اظهار داشت: مدیر خوب باید بداند که خوب خدمت کند و خدمتگذار مردم باشد. مدیر خوب باید در مجموعه‌ای که فعالیت می‌کند بتواند مدیران لایقی را نیز پرورش دهد.

وی بیان کرد: مدیران باید پاسخگوی مردم بوده و با زیردستان خود تعامل و همکاری داشته باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۰۴۳


ارسال