جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ ,23 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۱
از ابتدای سالجاری تا کنون؛
9 درصد از صدقات در سیستان و بلوچستان به روش های نوین پرداخت شده است
 
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون، 9 درصد از صدقات پرداختی مردم استان به نیازمندان زیرپوشش کمیته امداد در سیستان و بلوچستان به روش های نوین و الکترونیکی انجام شده است.
مهدی میرامامی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: مردم نیکوکار استان سیستان و بلوچستان از ابتدای سال تاکنون 21 میلیارد ریال در قالب صدقه به نیازمندان کمک کردند که از این میزان صدقه مبلغ 2 میلیارد ریال به روش های نوین پرداخت شده است.

وی افزود: در مجموع بالغ بر 550 میلیون تومان از طریق روش های نوین و با نیت های مختلف توسط حامیان و خیرین گرامی به استان سیستان و بلوچستان واریز شده که در سریع ترین زمان ممکن به نیازمندان اهدا می شود.

میرامامی خاطرنشان کرد: پرداخت صدقه با روش های الکترونیکی باعث کاهش هزینه های جمع آوری صدقه، سرعت در انتقال وجوه، پیشگیری از سرقت صندوق ها و سرعت بخشی در ارائه خدمات به نیازمندان می شود.

این مسئول اظهارداشت: صدقه های جمع آوری شده به منظور رفع مشکلات اساسی محرومان جامعه در بخش تأمین جهیزیه نوعروسان، هزینه های تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان، تأمین مسکن، هزینه های درمان و معیشت نیازمندان هزینه می شود.

وی در پایان اذعان داشت: افراد نیکوکار می توانند با شماره گیری کد آنی پرداخت# 054*8877*، تلفن گویای 0968877و یا مراجعه به سایت کمیته امداد ، و نصب نرم افزار سکه، ایوا، سنا ازطریق تلفن همراه در هر زمان و مکان کمک های مورد خود را به نیازمندان مناطق انتخابی خود در سیستان و بلوچستان واریز کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۰۴۸


ارسال