جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ ,18 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان:
جابجایی بیش از 6 میلیون تن کالا در استان/ فرآورده های نفتی و سیمان عمده کالاهای حمل شده
 
تیمور باقری گفت: در هشت ماهه سال جاری افزون بر 6 میلیون تن کالا در سیستان و بلوچستان جابجا شد.
تیمور باقری،معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون گفت: 6 میلیون و 393 هزار و 260 تن کالا با 409 هزار سفر باری در هشت ماهه سال جاری توسط ناوگان باری در این استان حمل شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد 39 درصدی در تناژ و 40 درصدی در تعداد سفر برخوردار بوده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه 117 شرکت حمل ‌و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، افزود: جو، فرآورده های نفتی و سیمان عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می دهند.

وی بیان کرد: در حال حاضر 9 هزار و 234 نفر راننده، 6 هزار و 887 دستگاه ناوگان باری با متوسط عمر 12 و نیم سال و همچنین 135 شرکت حمل و نقل داخلی کالا، چهار پایانه بار، 2 انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و 2 انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالای سیستان و بلوچستان فعالیت می کنند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با تاکید بر نظارت ویژه بر عملکرد و فعالیت شرکت های حمل و نقل از رانندگان خواست هرگونه دریافت کمیسیون اضافی و سایر شکایات خود را از طریق سامانه های 141 ، شهراه ثبت و یا با مراجعه به  ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای در سراسر استان، جهت بررسی و رسیدگی اطلاع دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۰۵۳


ارسال