چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ,8 July 2020
4
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷
روایت و تصاویر هولناک از حمله آشوبگران به حوزه علمیه بانوان
 
آشوبگران در یکی از روزهای ناآرامی های اخیر، به حوزه علمیه بانوان حمله کردند اما حضور نیروهای یگان ویژه مانع ایجاد فاجعه توسط اشرار شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛ در پی آشوبهای اخیر، حوزه علمیه بانوان نیز از دست آشوبگران در امان نماند و اغتشاشگران این مکان علمی را نیز مورد هدف قرار دادند.
فیلم زیر، روایت یکی از بانوان طلابی است که ماجرای هولناک حمله به حوزه علمیه بانوان و نقش‌آفرینی یگان‌ویژه نیروهای انتظامی برای جلوگیری فاجعه توسط اشرار را به تصویر کشیده است.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۰۶۶


ارسال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۹/۱۵ ۱۱:۱۹
وای به روز مردانی که برای یک لقمه نان حرام و کثیف این طوری نوامیس مردم رو مورد اذیت و آزار قرار میدن. نیروی انتظامی باید سریع اینها رو دستگیر کنه و به اشدت مجازات برسونه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۹/۱۵ ۱۱:۲۰
بنظرم حوزه های علمیه خواهران بهترین مکان ها برای ایجاد خانه های محبت بر اساس موازین شرعی و اسلامی هستند و این کار بزرگترین نیاز امروز جامعه است و موجب ثبات اخلاقی، اقتصادی و رفتاری جامعه می گردد، بیکاری را کاهش می دهد و مشکل بسیاری از افراد رفع می کند.
انشاءالله بزودی. آمین
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۹/۱۵ ۱۱:۲۰
این افراد دین و ایمان ندارند. اخه به مکانی که فقط خانم هستن و دارن درس میخونن چکار دارید بی انصافا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۹/۱۵ ۱۱:۲۰
باید همه اینها رو گرفت و تک تک بهشون بگی اگر یک نفر به خواهر و مادر و ناموس خودت این طوری حمله کنه و دلهره براشون درست کنه خوبه بیشرفا