چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ,5 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۵
تشریح ویژه برنامه های روز دانشجو در سیستان وبلوچستان
 
مسئول بسیج دانشجویی سیستان وبلوچستان ویژه برنامه های 16 آذر و روز دانشجو در استان را تشریح کرد.
علیرضا کیخا در گفت وگو با عصرهامون گفت: به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو، برنامه محوری این روز با سخنرانی آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان زاهدان با حضور دانشجویان علاقه مند به صورت پرسش و پاسخ برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم امشب در محل تالار ملاصدرای دانشگاه سیستان وبلوچستان برگزار می شود و عموم دانشجویان می توانند در این مراسم شرکت کنند.

وی ادامه داد: سایر دانشگاه ها نیز نظیر دانشگاه آزاد، پیام نور و دانشگاه فرهنگیان و... با حضور سخنرانان داخلی و برون استانی ویژه برنامه های سیاسی بصیرتی این روز را اجرایی می کنند.

به گفته کیخا؛ معاونت های فرهنگی دانشگاه ها نیز برنامه های فرهنگی سیاسی و بصیرت افزایی دیگری را در کنار تجلیل از دانشجویان با حضور دانشجویان دختر و پسر در فواصل زمانی مختلف در سراسر استان اجرا می کنند.

حضور نماینده مشهد در جمع دانشجویان زاهدانی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان نیز از حضور و سخنرانی قاضی زاده هاشمی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در میان دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

رضا جعفری افزود: این نماینده مجلس 16 آذرماه و به مناسبت روز دانشجو در تالار علامه حلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان سخنرانی خواهد کرد.

شایان ذکر است فعالان سیاسی دانشجویی دانشگاه های استان نیز ظهر امروز در میان خطبه های نمازجمعه شهرستان های مختلف به ایراد سخنرانی پرداختند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۰۸۰


ارسال