پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
دادستان نیکشهر خبرداد
کشف ۴۵۰ کیلوگرم مواد مخدر و هزار بطری مشروبات الکلی در نیکشهر
 
روح اله مرادی گفت: ۴۵۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و یک هزار و ۱۲ بطری مشروبات الکلی طی دو روز گذشته در محورهای مواصلاتی در شهرستان نیکشهر کشف و ضبط شد.
به گزارش عصرهامون، روح اله مرادی،دادستان نیکشهر در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: مواد مخدر توسط مأمورین مبارزه با مواد مخدر نیکشهر در محور اتصالی نیکشهر با هرمزگان از یک دستگاه تویوتا و پژو ۴۰۵ کشف شد.

وی با بیان اینکه مشروبات الکلی توسط پلیس اطلاعات در مسیر نیکشهر به ایرانشهر کشف شده است افزود: مبارزه با پدیده شوم قاچاق همواره به صورت جدی در دستور کار مامورین انتظامی بوده است و در این راستا طی دو روز گذشته خودروی پژو ۴۰۵ حامل مشروبات الکلی در این شهرستان توقیف شد.

دادستان نیکشهر ادامه داد: در عملیات کشف مواد مخدر طی درگیری مسلحانه با قاچاقچیان ۴۵۴ کیلوگرم تریاک کشف و دو نفر دستگیر شدند.

وی تاکید کرد: افرادی که در زمینه قاچاق فعالیت می‌کنند در واقع منافع ملت را در نظر نمی‌گیرند و باعث رشد جرم، جنایت و ضربه زدن به امنیت کشور می شوند.

مرادی خاطرنشان کرد: كنترل مبادی ورودی و خروجی شهرها، ادارات، نصب دستگاه های كنترل كننده و هشدار دهنده، تغيير مسير مبارزه با وقوع جرم از جمله راهكارهای تاثيرگذار در پيشگيري از وقوع جرم است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۰۹۶


ارسال