پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ,13 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
استاد دانشگاه بین الملل چابهار گفت: فعالیت ۱۲ دانشگاه در چابهار و ثبت نام بدون آزمون راهی برای از بین بردن کیفیت یادگیری و افزایش کمی ورود دانشجویان به دانشگاه ها در چابهار شده است.
به گزارش عصرهامون، علی رضا حسابی مقدم در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: دانشگاههای دریانوردی، آزاد، سلامت و فرهنگیان چابهار برای دانشجو خوابگاه در دسترس و آسان پذیر ندارند که مشکل به کمبود فضای فیزیکی بر می گردد.

وی با بیان اینکه دانشجویان سرمایه های کشورند افزود: اگر دانشجو و استاد دغدغه مند اقدام به فراگیری و آموزش علم کنند مطمئنا در کشور موثر خواهد بود در غیراینصورت گرفتن مدرک دانشگاهی شایسته نخواهد بود.

مدرس با سابقه چندین دانشگاه چابهار ادامه داد: دانشجویان چابهار دغدغه های متفاوتی دارند که شاید گران بودن جزوه، کمبود خوابگاه، بی نظافتی برخی دانشجویان در خوابگاه در خصوص استفاده از پان پراک، پایین بودن کیفیت آموزشی و تغذیه از بزرگترین مشکلات دانشجو در چابهار محسوب شود.

وی تشریح کرد: برخی دانشجویان در ۱۲ سال تحصیلی قبل از دانشگاه به خوبی آموزش ندیده اند و در دانشگاه حتی مشکل جدول ضرب و حروف الفبای فارسی و انگلیسی را دارند که برای آموزش استاد مشکل ایجاد کرده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دانشجویان سرمایه های کشورند و اگر مشکلات دانشجویان حل شود مطمئنا مشکلات کشور حل خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۱۲۷


ارسال