غرق شدن کودک ۴ ساله در روستای سندسر کنارک/نجات غریق ۴ فرد گرفتار در سیل توسط مردم بومی روستا

18 آذر 1398 ساعت 10:09

بخشدار زرآباد شهرستان کنارک گفت: شب گذشته با تلاش و همت مردمان محلی روستای هیان این بخش ۴ فرد گرفتار در رودخانه محلی این روستا نجات پیدا کردند و کودک ۴ ساله در محدوده ای دیگر غرق شد.


به گزارش عصرهامون، هاشم شاهورهی در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد:براثر طغیان رودخانه گیتو هیان زرآباد ۴ سرنشین دو خودروی سواری در این رودخانه گرفتار شدند که در پی بارندگی که از دو روز قبل در این بخش آغاز شده بود و بسیاری از رودخانه های محلی نیز طغیان کردند.

وی با اشاره به نجات سرنشینان توسط بومیان و استفاده از خودروی سنگین افزود: سرنشینان دو دستگاه ماشین سواری به دلیل عدم آشنای با منطقه در رودخانه کاروان زرآباد در حال غرق شدن بودند که نجات یافتند.

بخشدار زرآباد ادامه داد: همچنین کودک پنج ساله روستای سندسر که برای تماشای آب رودخانه رفته بود، در داخل رودخانه سقوط و ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه دیشب جسد بی جان این کودک در فاصله ۵۰۰ متری از محل سقوط توسط امدادگران هلال احمر و مردم پیدا شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خانواده ها بایستی در مواقع بارندگی فرزندان خود را از نزدیک شدن به حاشیه رودخانه هشدار داده و هشدارهای ایمنی را جدی بگیرند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 118219

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/118219/غرق-شدن-کودک-۴-ساله-روستای-سندسر-کنارک-نجات-غریق-فرد-گرفتار-سیل-توسط-مردم-بومی-روستا

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/