سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹
طی آبان ماه سال جاری صورت گرفت؛
انجام 725 بازرسی از واحدهای فعال در بخش آرد و نان سیستان و بلوچستان
 
معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از مصرف ڪنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از انجام 725 بازرسی طی آبان ماه سالجاری و تشڪیل 27 پرونده تخلف به ارزش بالغ بر 28 میلیون در بخش آرد و نان این استان خبر داد.
محمد قاسمی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: طی آبانماه امسال در بخش آرد و نان در سطح استان از تعداد 6 کارخانه آرد و 719 نانوایی بازرسی بعمل آمد که منجر به تشکیل 27پرونده تخلف با ارزش ریالی 28 میلیون 836 هزار ریال شد.

وی افزود: پرونده های متشکله جهت رسیدگی و سیرمراحل قانونی به مراجع ذیربط ارسال شده است . 

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اظهار کرد: هم استانیها می توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی، کم فروشی وتقلب، احتکار،  انبارهای بی نام نشان و... از طریق تماس تلفنی باشماره 124 ستادخبری سازمان در طول شبانه روز ارائه کنند.

وی ادامه کرد: پس از اخذ گزارش، بازرسین این سازمان سریعاً اقدام به بررسی واعلام نتیجه گزارش (متخلف – غیرمتخلف) نموده که پس از آن طی تماس با شاکی نتیجه گزارش اعلام خواهد گردید. علاوه بر این هم استانی های عزیز می توانند از طریق پورتال سازمان به آدرس cppo.mimt.gov.ir نیز گزارشات خود را ثبت که از همین روش نیز گزارشات مردمی قابل رسیدگی از طرف بازرسین است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۳۱۰


ارسال