حادثه تاسوعای حسینی عامل مهم اتحاد شیعه و سنی/ وحدت حوزه و دانشگاه نقش ارزنده ای در انتخابات آتی/ دولت برای کاهش گرانی ها برنامه مدون اجرا کند

22 آذر 1398 ساعت 12:27

امام جمعه چابهار گفت: سالروز حادثه تاسوعای حسینی در چابهار نزدیک است و جریان ملحد وهابیت با این حرکت خود نشان داد از هیچ تلاش زبون و ذلیلانه ای برای ضربه زدن به شیعه و سنی فروگذاری نخواهد کرد.


به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی در خطبه های نماز جمعه امروز چابهار بیان کرد: ظلم گرانی بنزین با افزایش ۳۰۰ درصدی باعث سخت شدن زندگی مردم شده است، ای دولت تدبیر و امید شما که می گفتید ما کاری می کنیم که مردم نیازی به ۴۵ هزار تومان یارانه نداشته باشند.

وی افزود: هزینه های و حقوق از دست رفته بیت المال بخاطر انتخابات این دولت باید رسیدگی شود مردم، مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود در انتخابات دقت کنید.

خطیب نماز جمعه چابهار ادامه داد: همین کسانی که برای این دولت تبلیغ می کردند امروز عقب نشستند و حرفی نمی زنند و مردم حق دارند با مطالبه قانونی و در راستای امنیت عمومی حقوق خود را در خصوص گرانی ها از دولت بخواهند.

وی با اشاره به سالروز تاسوعای چابهار تشریح کرد: وهابیت و کفر جهانی در ۲۴ آذر ماه باعث کشته و زخمی شدن صدها زن، مرد، کودک و نوجوان شیعه و سنی چابهاری شدند.

وی با اشاره به اینکه ۲۷ آذر روز وحدت حوزه و دانشگاه است عنوان کرد: این دو کانون و مرکز تعلیم و تعلم باید از لحاظ برخی محتواها و سیستم های آموزشی به هم نزدیک شوند و آن روند رشد علمی دانشگاه باید به حوزه سرایت کند.

حجت الاسلام موسوی تاکید کرد: شرکت های دانش بنیان توانسته اند مشکلات زیادی از مردم را حل کنند و امروز درصد زیادی از داروهای خودمان را جوانان ما حل می کنند و علم راه نجات کشور است.

امام جمعه چابهار خاطرنشان کرد: مهمترین وظیفه حوزه و دانشگاه بصیرت افزایی در انتخابات می باشد و کسانی که اهل تجملات و تشریفات می باشند در انتخابات شرکت نکنند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 118312

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/118312/حادثه-تاسوعای-حسینی-عامل-مهم-اتحاد-شیعه-سنی-وحدت-حوزه-دانشگاه-نقش-ارزنده-انتخابات-آتی-دولت-کاهش-گرانی-برنامه-مدون-اجرا-کند

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/