شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
عدم تخصیص سوخت یارانه ای به نانوایی های آزاد پز شهرستان دلگان، موجب اظهار گلایه متصدیان آنها شده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، تعدادی از متصدیان خبازی های آزاد پز شهرستان دلگان در تماس با خبرنگار این پایگاه خبری از عدم تخصیص سوخت یارانه ای به نانوایی های خود خبر داده و از این موضوع گلایه کرده اند.

بامری یکی از صاحبان نانوایی های آزادپز شهر گلمورتی مرکز دلگان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ گفت: سوخت گازوئیل یارانه ای نانوایی های حمایتی تحویل شده ولی تاکنون به نانوایی های آزاد تحویل نشده است.

وی گفت: نانوایی های آزادپز بهترین کیفیت پخت نان در سطح شهرستان دلگان را دارند ولی هیچ حمایتی از سوی دستگاه های مسئول از ما نمی شود.

این متصدی خبازی در شهر گلمورتی تصریح کرد: در گذشته ماهانه 2 هزار و 400 تا سه هزار لیتر گازوئیل سهمیه سوخت نانوایی های آزاد پز مرکز شهرستان دلگان بوده است که اکنون به صورت کامل آن را قطع کرده اند.

وی ادامه داد: علی رغم اینکه تاکنون چندین بار به اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان دلگان مراجعه کرده ایم، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم.

مجتبی شجاعی فرماندار دلگان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: مشکل سوخت یارانه ای را نانوایی های حمایتی دولتی داشته اند که مشکل آنها حل شده است.

وی ادامه داد: عدم ساماندهی نانوایی های آزاد پز در شهرستان دلگان موجب بروز مشکلات بسیار زیادی هم برای اداره صنعت، معدن و تجارت و هم برای متصدیان خبازی ها خواهد شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: با ساماندهی نانوایی های آزادپز، مشکل سوخت یارانه ای این نانوایی ها برطرف و سوخت یارانه ای تحویل خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۳۵۴
مرجع : عصرهامون


ارسال