شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر؛
پایان گروگانگیری با عملیات ضربتی ماموران گمنام امام زمان (عج)/ گروگانگیران متواری شدند
 
محسن گل محمدی گفت: ماموران گمنام امام زمان (عج) ایرانشهر در یک عملیات ضربتی موفق به نجات گروگان خردسال از چنگال آدم ربایان شدند.
به گزارش عصرهامون محسن گل محمدی، دادستان عمومی وانقلاب شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: هفته گذشته یک فقره آدم ربایی کودک خردسال در این منطقه گزارش شد و گروگان گیران که از اتباع کشورهای همسایه بودند، از خانواده گروگان درخواست پرداخت ۳ میلیارد ریال وجه نقد را می کنند.


وی افزود: موضوع گزارش شده به قید فوریت در دستور کار ویژه دادستانی شهرستان ایرانشهر قرار می گیرد.


دادستان عمومی وانقلاب ایرانشهر عنوان کرد: با ارائه دستورات قضایی لازم و سریع به کلیه ی ضابطین و پلیس های تخصصی شهرستان جهت اقدامات فنی و تخصصی، سرانجام پس از یک هفته گروگان گیری، کودک خردسال ظهر امروز با پیگیری و تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج ) در اداره اطلاعات این منطقه از چنگ آدم ربایان آزاد شد.


وی خاطر نشان کرد: متهمین که عرصه را بر خود تنگ دیده بودند از صحنه متواری شدند که دستور بازداشت کلیه عوامل آدم ربایی نیز صادر شده است.


گل محمدی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات شهرستان، تاکید کرد: برخورد جدی و قاطعانه با کلیه مخلان نظم و امنیت عمومی از اولویت های دستگاه قضایی بوده و پرونده های این گونه جرائم با قید فوریت جهت تأمین آسایش و آرامش شهروندان رسیدگی خواهد شد.


انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۳۷۵


ارسال