شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴
دادستان عمومی و انقلاب خبر داد؛
معدوم سازی بیش از 2 هزار کیلوگرم گوشت تاریخ مصرف گذشته و فاسد درایرانشهر+تصویر
 
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر گفت: بیش از 2 هزار کیلوگرم گوشت تاریخ مصرف گذشته و فاسد در این منطقه معدوم سازی شد.
به گزارش عصرهامون، محسن گل محمدی دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در گفت وگو با خبرنگار پهره بیان کرد: در پی دریافت گزارشی از سوی کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان مبنی بر عرضه گوشت های فاسد و تاریخ گذشته در چندین نقطه ی شهر مجموعا بمیزان ۲هزار و 750 کیلوگرم، موضوع در دستور کار ویژه ی این دادستانی قرارگرفت.

وی افزود: بازرسین ادارات دامپزشکی و شبکه ی بهداشت این منطقه سریعا با دستور قضایی جهت بررسی موضوع اعزام و ضمن نمونه برداری از گوشت های مذکور نسبت به ارسال نمونه به آزمایشگاه های تخصصی اقدام کردند.

 دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر ادامه داد: با پلمپ اماکن مذکور اجازه خروج هی چگونه گوشتی داده نشد.

وی تصریح کرد: در پایان نیز پس از وصول نظریه آزمایشگاه و تایید وجود باکتری سالمونلا در گوشت های مذکور، کلیه گوشت های فاسد معدوم و امحاء سازی شد.
گل محمدی با اشاره به این که این دادستانی در راستای صیانت از حقوق عامه با همراهی بازرسین ادارات ذیربط و مربوطه و پلیس اماکن این شهرستان، نسبت به کنترل فرایند عرضه و نحوه ی توزیع مایحتاج و ارزاق عمومی سالم و بهداشتی شهروندانکارگروه ویژه ای را زیر نظر مستقیم دادستانی این منطقه ساماندهی و تشکیل داده است.

وی با اشاره به این که به عموم مردم شهرستان اطمینان خاطر می دهد که هیچ متخلف و مجرمی اجازه ی فعالیت های غیربهداشتی را در سطح شهرستان نخواهد داشت، گفت: در صورت مشاهده این گونه موارد و دریافت گزارشات مردمی موثق در خصوص اقدامات و تهدیدات علیه بهداشت عمومی با عوامل مربوطه بصورت جدی و قاطعانه برخورد قانونی خواهد شد .

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۳۷۶


ارسال