شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس بهزیستی شهرستان چابهار گفت: بحث اعتیاد مختص شهرستان چابهار نمی باشد و بلایی است که کل کشور درگیر با آن می باشند و در استان سیستان و بلوچستان با توجه به همجواری دو کشور تولید کننده مواد مخدر مشکلات خاص خود را ایجاد کرده و این بحث جهانی است.
به گزارش عصرهامون، حسن تاوانه در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: بحث مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر یک امر چند وجهی است که دستگاهها و نهادهای مختلفی از جمله نیروهای نظامی و انتظامی از یک طرف و دستگاههای اجرائی و سازمان های مردم نهاد از طرف دیگر با هم به مبارزه با آن برخواسته اند بهزیستی هم یکی از دستگاههای است که همکاری دارند.

وی تاکید کرد: متولی امر درمان دانشگاه علوم پزشکی است و بهزیستی نیز در این زمینه با کمک بخش خصوصی اقدام می نماید و عمدتا" ماهیت بهزیستی ماهیت امدادی و کمک رسانی به افراد دچار مشکلات خاص می باشد.

رییس بهزیستی چابهار ادامه داد: برخورد با معتادین متجاهر نیز شامل مجموعه از دستگاههای نظامی – نیروی انتظامی – فرمانداری- شهرداری – دادستان- بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی تولیت دارند و به فراخور امکانات هر شهرستان تصمیم به جمع آوری و درمان و سایر اقدامات حمایتی انجام می پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: ضمن اینکه در بحث مبارزه با اعتیاد برنامه هایی بهزیستی شهرستان چابهار در حال توسعه است و وظیفه خود را به خوبی انجام داده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۳۷۸


ارسال