يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۱
اضافه شدن قابلیت Meet Now به اسکایپ در بروزرسانی جدید این پیام‌رسان
 
مایکروسافت در جدیدترین بروزرسانی خود برای دعوت به جلسات مجازی از کسانی که کاربر اسکایپ نیستند قابلیت Meet Now را منتشر کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مطمئنا اسکایپ بهترین نرم‌افزار پیام‌رسان ساخته شده توسط گروه‌های توسعه دهنده نیست. اما مایکروسافت در حال اضافه کردن قابلیت‌های جدید به این نرم‌افزار با هر بروزرسانی است. البته علاوه بر قابلیت‌های جدید این شرکت هر بار که اسکایپ را بروزرسانی می‌کند بخش‌های مختلف آن را بهبود می‌بخشد. عموما بروزرسانی‌های متفاوتی برای نسخه‌های موبایل و دسکتاپ عرضه می‌شود، اما در بیشتر مواقع ویژگی‌های مشترکی را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.
قابلیت Meet Now چیست
آخرین بروزرسانی اسکایپ یک قابلیت جدید به آن اضافه کرده که برای هر دو نسخه رایانه و گوشی موبایل مشترک است؛ این قابلیت Meet Now نام دارد. تا به اکنون شما می‌توانستید تنها با کاربرانی تماس برقرار کنید که در اسکایپ اکانت داشتند، اما با قابلیت جدید آن دیگر این محدودیت برداشته شده است. بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده درباره ویژگی جدید اسکایپ شما اکنون می‌توانید حتی کسانی که در این نرم‌افزار حساب کاربری ندارند نیز به حضور در جلسه‌های مجازی خود دعوت کنید.
قابلیت Meet Now به کاربران اسکایپ اجازه می‌دهد جلسه‌ای ترتیب دهند و هر کسی که دوست داشتند را با اشتراک‌گذاری لینک به این جلسه دعوت کنند، حتی کسانی که کاربران این پیام‌رسان نیستند. مایکروسافت از هفته گذشته در حال ارائه این بروزرسانی جدید برای کاربران اندروید، آیفون و آیپد است در نتیجه اگر هنوز برای شما فعال نشده کمی به آن فرصت دهید.

جدیدترین قابلیت‌های اضافه شده به اسکایپ
در کنار قابلیت Meet Now تغییرات دیگری در بروزرسانی جدید این نرم‌افزار اعمال شده است. تمرکز این تغییرات روی توسعه و بهبود عملکرد دوربین برای کاربران اندروید است. از موارد اضافه شده به دوربین در اسکایپ می‌توان به قابلیت اسکن و ارسال سند اشاره کرد. همچنین مایکروسافت ذکر می‌کند که این بروزرسانی شامل برخی از پیشرفت‌های شخصی‌سازی عکس و فیلم نیز می‌شود. علاوه بر همه این موارد مانند بسیاری از بروزرسانی‌های دیگر پس از نصب این نسخه بسیاری از مشکلاتی که پیشتر وجود داشت رفع شده و نرم‌افزار پایداری بهتری خواهد داشت.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۴۹۵


ارسال