شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ,26 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر :
استفاده از ظرفیت های موجود در درمان بیماری ها/ اولین مرکز فوق تخصص روماتولوژی راه اندازی شد
 
محمدمهران امینی فرد از استقرار اولین فوق تخصص روماتولوژی در بیمارستان خاتم الانبیاء( ص) این شهرستان خبر داد و گفت: برای بهبود وضعیت سلامت مردم از تمام ظرفیت های موجود استفاده خواهیم کرد.
به گزارش عصرهامون محمدمهران امینی فرد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت وگو با خبرنگار پهره گفت: با پیگیری های انجام شده، برای اولین بار پزشک فوق تخصص بیماری های روماتولوژی(رماتیسم) در بیمارستان خاتم الانبیاء( ص) مستقر شده است.

 

 وی افزود: از امروز شاهد ارائه خدمات فوق تخصصی بیماری های روماتولوژی و روماتیسم در حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خواهیم بود.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با اشاره به نقش مهم حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص، در زنجیره درمان بیماران و ارتقاء گسترده سطح درمان این حوزه خاطر نشان کرد: با ارائه خدمات فوق تخصصی جدید علاوه بر تامین نیاز بیمارستان ها و همچنین تسهیل و تسریع بیماران و شهروندان در دریافت خدمات مرتبط شاهد کاهش چشم گیر اعزام و تردد بیماران به استان های همجوار نیز خواهیم بود.

 

وی در پایان گفت: البته تمام تلاش ما ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی درمانی به شهروندان ایرانشهری است و دراین مورد از تمام ظرفیت و پتانسیل موجود استفاده خواهیم کرد.

 

 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۷۰۳


ارسال