پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ,27 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸
استفاده از دوربین با بزرگنمایی ۱۰ برابر در هوآوی P40 Pro
 
هوآوی می‌خواهد برای مدل P40 Pro، دوربین بزرگنمایی ۱۰ برابر با ساختاری جدید تولید کند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رقیب اصلی و قدرتمند سری سامسونگ گلکسی S11 در سال آینده میلادی، پرچمداران قدرتمند هوآوی P40 و P40 Pro خواهند بود. طبق اخباری که از گوشی گلکسی S11 منتشر شده، این مدل با بهبود چشمگیر در بخش دوربین و باتری به بازار خواهد آمد. یکی از مهم‌ترین موارد ارتقاء یافته در این پرچمدار، استفاده از دوربین بزرگنمایی ۵ برابر پریسکوپی خواهد بود. از طرفی هوآوی که همواره پرچمدارانی با کیفیت دوربین بالا معرفی می‌کند. یک قدم بیشتر بر می‌دارد و در مدل P40 Pro، از دوربین بزرگنمایی اپتیکال ۱۰ برابر استفاده می‌کند.
مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور صنعت تلفن هوشمند که معمولا افشاگری‌هایی در مورد سری گوشی‌های جدید آیفون را از وی می‌شنویم، این بار نکاتی در مورد دوربین با کیفیت پرچمدار هوآوی اعلام کرده که قابل توجه است. طبق این اطلاعات، پرچمدار ۲۰۱۹ هوآوی با بزرگنمایی ۵ برابر از یک منشور برای ثبت تصاویر استفاده می‌کرد، اما هوآوی در پرچمدار بعدی خود از منشور و دو آینه درون سنسور دوربین استفاده می‌کند که قدرت بزرگنمایی ۱۰ برابر را به دوربین می‌دهد. سنسور بزرگنمایی P40 P40 با ۸ مگاپیکسل و گشودگی دیافراگم f/4.0، قادر به زوم ۱۰ برابر است. از طرفی دیگر نسخه اصلی P40 از همان سنسور بزرگنمایی اپتیکال ۵ برابر مدل P30 بهره می‌برد.

زوم اپتیکال هوآوی در مقابل بزرگنمایی پریسکوپی سامسونگ
اما در مورد رقابت هوآوی با سامسونگ باید اعلام کرد که سامسونگ با بزرگنمایی ۵ برابر خود، رزولوشن بالاتری نسبت به پرچمدار هوآوی ارائه می‌دهد و به این صورت کیفیت و وضوح تصاویر بالاتر خواهد بود. از طرفی هوآوی که کیفیت دوربین بزرگنمایی آن مطلوب است، به جای زوم ۵ برابر، زوم ۱۰ برابر را ارائه می‌دهد که بزرگنمایی قابل توجهی خواهد بود و سوژه‌هایی با فاصله بسیار زیاد را پوشش می‌دهد. در هر صورت تنها در هنگام عرضه و بررسی دوربین هر دو مدل می‌توان در مورد کیفیت هر دو گوشی نظر داد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۷۰۹


ارسال