سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ,22 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
بازی Hellblade 2: Senua’s Saga به طور اختصاصی برای نسل بعدی ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سری بازی‌های Hellblade اثر استودیو بازی‌سازی Ninja Theory در دسته عناوین ماجراجویی در اتمسفر تاریک و خشن افسانه‌ای کهن است که با ساخت یک محیط منحصر‌به‌فرد و عناصر خاص، امتیازات بالایی هم از طرف کارشناسان و هم گیمرها دریافت کرده و عنوان محبوبی محسوب می‌شود. عنوان قبلی این سری با نام Hellblade: Senua's Sacrifice در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و در هر دو پلتفرم کنسول (پلی‌استیشن و ایکس باکس) و رایانه‌های شخصی قابل بازی بود.
نسخه جدید این عنوان با نام Hellblade 2: Senua’s Saga در مراسم The Game Awards 2019 معرفی شد. پیش نمایش خاص و فوق‌العاده جذاب این بازی در هنگام پخش، نظر تمامی حضار و بینندگان را به خود جلب کرد و پس از مراسم نیز همه دوست‌داران دنیای گیم در شبکه‌های اجتماعی در مورد تریلر این بازی به بحث و گفت‌و‌گو پرداختند. فضای تاریک و مجذوب کننده پی نمایش بازی با موسیقی خاص و نشان دادن شاخصه‌های اصلی بازی، از جذابیت‌های این تریلر بود و آن‌ را به یکی از برترین بازی‌های معرفی شده در The Game Awards 2019 تبدیل کرد.

از طرفی گرافیک بالا بازی نیز موجب شد تا از همان ابتدا نظریه عرضه بازی برای نسل بعدی کنسول‌ها، شدت بگیرد. حال مشخص شد که این پیش‌بینی‌ها درست بوده و Hellblade 2: Senua’s Saga برای نسل نهم کنسول‌های بازی عرضه می‌شود. در مراسم The Game Awards 2019 کنسول ایکس باکس سری ایکس نیز معرفی شد و به این ترتیب عنوان جدید Hellblade 2 به صورت اختصاصی برای این کنسول عرضه می‌شود. بر اساس اخبار جدید استودیو Ninja Theory نسخه جدید بازی اکشن ماجراجویی خود را تنها برای پلتفرم‌های مایکروسافت تولید کرده و این بازی برای پلی‌استیشن منتشر نمی‌شود. به این ترتیب با تائید این استودیو بازی‌سازی، عنوان Hellblade 2: Senua’s Saga تنها برای کنسول ایکس باکس و رایانه‌های شخصی قابل بازی خواهد بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۷۱۴


ارسال