جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۰
گوشی Realme 5i به زودی معرفی می‌شود
 
به نظر می‌رسد مسئولین شرکت ریلمی در فکر معرفی کردن محصول جدید خود با نام Realme 5i هستند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ریلمی یک شرکت نوپای چینی است که در چهارم می‌ سال ۲۰۱۸ به عنوان برندی مستقل تاسیس شد. در ابتدا این شرکت سال ۲۰۱۰ با نام OPPO Real به عنوان زیر مجموعه شرکت اپو الکترونیکز شکل گرفته بود، تا اینکه نزدیک به دو سال پیش این کمپانی از شرکت مادر خود به صورت رسمی جدا شد. این شرکت توسط مدیرعامل پیشین شرکت اپو الکترونیکز، در سالروز جوانان چین، بنیان گذاری شده است. در پانزدهم می‌ سال ۲۰۱۹ این شرکت اولین گوشی‌های خود را وارد بازار کرد و سپس تا ماه جولای موفق شد به بیش از بیست بازار در جهان راه پیدا کند، چیزی نگذشت که در ماه آگوست سال ۲۰۱۹ این شرکت توانست تعداد کاربران خود را به ده میلیون نفر برساند. شرکت ریلمی در کنار تولید گوشی‌های هوشمند محصولات متنوع دیگری از قبیل ایر‌فون، دستبند‌های ورزشی و کوله پشتی نیز ارائه می‌کند.

نام تعدادی از گوشی‌های شرکت Realme که تاکنون معرفی نشده بودند در سایت IMDA دیده شده است، این سایت که متعلق به شرکت مخابرات کشور سنگاپور است اخیرا در لیستی از سایت خود نام گوشی‌های Realme 5i و Realme C3 را قرار داده است. اطلاعات مربوط به Realme 5i دیروز از روی سایت ذکر شده حذف شد که می‌تواند نشانگر آن باشد که شرکت Realme قصد دارد به زودی محصول خود را معرفی کند. ما در گذشته نیز شاهد حضور نام این گوشی در لیست‌های متعدد بودیم. همچنین نام RMX2030 که در تصویر مشاهده می‌کنید، یک مدل تائید شده است. در حال حاضر اطلاعات دقیقی از سخت‌افزار‌های این سری از گوشی‌ها در دسترس قرار ندارد.
گزینه حذف شده

در رابطه با گوشی Realme C3 باید گفت که انتظار نمی‌رود این محصول مانند Realme 5i در شرف معرفی قرار داشته باشد. تحقیقات ما حاکی از آن است که این محصول از ماه می‌ در سایت IMDA قرار دارد، درست در دوره‌ای که Realme C2 معرفی شد. همچنین مدل RMX1941 که در تصویر مشاهده می‌شود با یکی از نسخه‌های Realme C2 مطابقت دارد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۷۷۲


ارسال