پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴
اضافه شدن قابلیت آموزش زبان به Google Translate
 
یکی از هکرهای اندرویدی به تازگی متوجه شد که گوگل قصد دارد در نسخه بعدی Google Translate ویژگی فلش کارت آموزشی را اضافه کند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت گوگل به عنوان یکی از غول‌های بزرگ سازنده سخت افزار و نرم افزار همواره سعی کرده با اضافه کردن قابلیت‌های جدید به نرم افزارهای خود، کاربران را از استفاده از نرم افزارهای سایر شرکت‌ها بی‌نیاز کند و کاربران برای انجام کارهای مد نظر خود صرفا به نرم افزارهای گوگل مراجعه کنند. از طرفی هم بسیاری از کاربران برای یادگیری زبان‌های خارجی به تماشای ویدیو یا استفاده از نرم افزارهای آموزش زبان مانند Duolingo مراجعه می‌کنند؛ اما به تازگی شرکت گوگل به نرم افزار خود قابلیتی اضافه کرده است که می‌تواند نرم افزار‌های آموزش زبان را به چالش کشیده و به نوعی جایگزین این نرم افزارها شود.
شرک گوگل به تازگی به نرم افزار Google Translate قابلیت فلش کارت را اضافه کرده است و به وسیله آن کاربران می‌توانند از این پس علاوه بر ترجمه، از نرم افزار Google Translate برای آموزش زبان نیز استفاده کنند. این قابلیت توسط یکی از هکرهای اندرویدی و با هک کردن نرم افزار گوگل ترنسلیت کشف شد، همچنین از این قابلیت جدید تصویری متحرک نیز منتشر شده است که بر اساس آن، ظاهرا کاربران می‌توانند تلفظ درست مربوط به هر فلش کارت را نیز توسط این نرم افزار بشنوند.

علاوه بر به این نرم افزار قابلیت Phrasebook اضافه شده است که به وسیله آن کاربران خواهند توانست عبارت‌ها و یا اصطلاحات مورد استفاده خود را در Phrasebook ذخیره کرده و ترجمه اصطلاحات خود به سایر زبان‌ها را مشاهده کنند. هنوز این قابلیت‌ها به طور رسمی توسط گوگل تایید یا رد نشده‌اند و فعلا به طور رسمی در دسترس کاربران قرار ندارد.

با این حال باید در روزهای آینده شاهد واکنش شرکت گوگل نسبت به این خبر باشیم؛ همچنین در آینده‌ای نزدیک شاهد رقابت گوگل ترنسلیت با سایر نرم افزارهای آموزش زبان خواهیم بود. هنوز زبان‌هایی که در بخش فلش کارت‌های Google Translate وجود خواهند داشت نیز اعلام نشده است.
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۷۷۴


ارسال