دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴
رونمایی از طرح مفهومی جذاب بی‌ام‌و در نمایشگاه CES
 
جدید‌ترین محصول بی‌ام‌و قرار است تا مانند یک هتل، راحتی را برای مصرف‌کنندگان به ارمغان در آورد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اولین برنامه بزرگ تجاری سال ۲۰۲۰، نمایشگاه The Consumer Electronics Show خواهد بود. این نمایشگاه که در طی سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، موقعیت بسیار مناسبی برای خودروسازان فراهم ساخته تا بتوانند با آخرین تکنولوژی خودرو‌ها آشنا شوند. امسال قرار است شرکت BMW با نسخه جدیدی از خودرو کوچک i3 در این نمایشگاه حضور پیدا کند، این خودرو که Urban Suite نام دارد قرار است محصولی مجلل و راحت باشد.
آرامش در انتظار مسافران این خودرو است
طراحی داخلی این خودرو به گونه‌ای شکل گرفته که قسمت زیادی از فضا توسط یک صندلی بزرگ و راحت برای مسافر اشغال شده، همچنین در جلوی صندلی قسمتی برای استراحت پا‌ها قرار گرفته است. در ادامه، یک میز سمت چپ مسافر در پشت صندلی راننده وجود دارد و صفحه نمایش برای پخش فیلم در زمان سفر بر روی سقف قرار دارد که در زمان استفاده به حالت عمودی باز می‌شود. به گفته شرکت بی‌ام‌و قرار است در اطراف صندلی مسافر قابلیت پخش موسیقی وجود داشته باشد. هیچ‌کس کاملا مطمئن نیست که منظور این شرکت دقیقا چه بوده، اما همه می‌دانیم که بی‌ام‌و سعی دارد تا فضایی راحت و دلنشین، پر از احساس خوب را طراحی کند تا خریداران این خودرو بتوانند زمان خوبی را در طول سفر‌های خود سپری کنند.

صندلی راننده با استاندارد سری i3 طراحی شده است. با توجه به توسعه استفاده از انرژی پایدار، این شرکت سعی دارد تا از مواد بازیافتی در ساخت این محصول بهره ببرد. با توجه به آن که سری i3 از خودرو‌های کوچک بی‌ام‌و هستند، ما شاهد آن هستیم که این شرکت تجلل در محصول خود را بدون ساخت و طراحی خودرو‌های کشیده و بزرگ به ارمغان در‌آورده است.

روند نمایش این محصول در نمایشگاه CES
قسمت جالب اینجاست که شرکت بی‌ام‌و تعدادی از این محصول را برای نمایشگاه CES تولید کرده است تا در سال ۲۰۲۰ در لاس وگاس به نمایش گذاشته شوند. در حالی که مراجعه کنندگان به این نمایشگاه می‌توانند از این خودرو دیدن کنند، این شرکت در نظر دارد تا سفری با این خودرو در لاس وگاس برای این افراد فراهم سازد. گفته شده درخواست این سفر می‌بایست از طریق یک اپلیکیشن توسط علاقه‌مندان صوررت بگیرد. اطلاعات دقیقی از این اپلیکیشن وجود ندارد و به احتمال زیاد این برنامه فقط در دسترس مراجعین نمایشگاه قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۷۷۵


ارسال