سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰
همزمان با آیین افتتاحیه‌ پنجمین جشنواره‌ ملی اسباب بازی در کشور؛
تماشاخانه‌ سیار کانون پرورش فکری سفر خود به سیستان و بلوچستان را آغاز کرد
 
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان از آغاز سفر یک هفته ای تماشاخانه‌ سیار، به شهرهای مختلف این استان خبر داد.
معصومه هادی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، گفت: با هدف شادی‌ آفرینی و اجرای برنامه های فرهنگی و همزمان با آیین افتتاحیه‌ پنجمین جشنواره‌ ملی اسباب بازی در کشور، تماشاخانه‌ سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به این سیستان و بلوچستان سفر کرده است.

وی افزود: این تماشاخانه‌ سفر یک هفته ای خود را از یکی از شهرهای شمالی استان، یعنی نیمروز را آغاز کرده و بعد از ظهر روز شنبه، چهادهم دیماه در یکی از شهرهای ساحلی جنوب، یعنی کنارک به کار خود پایان می دهد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اظهار کرد: این تماشاخانه سیار با امکانات صوتی و تصویری و دارابودن سینما سیار و یک صحنه‌ اجرای نمایش در واقع یک مرکز فرهنگی‌هنری سیار است.

وی خاطرنشان کرد: نمایش فیلم، اجرای مسابقه و سرگرمی و انجام بازی های بومی و محلی بخشی از برنامه هایی است که کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستانی با این تماشاخانه تجربه می کنند.

هادی تصریح کرد: علاوه بر این، انجام بازی های رایانه ای امکان دیگری است که برای تماشاخانه‌ سیار تعریف شده و علاقه مندان این بازی ها می توانند از هیجان این قابلیت نیز بهره مند شوند.

وی در پایان به ارائه برنامه‌ حضور این واحد سیار در شهرهای گوناگون استان پرداخت و گفت: این تماشاخانه ساعت 9 الی 12 روز شنبه، هفتم دیماه در شهرستان نیمروز پارک شهدای گمنام، عصر همان روز از ساعت 14 و 30 دقیقه تا 17 زابل در تقاطع خیابان شهید باقری و کوچه‌ی نهضت، در روز یکشنبه هشتم دیماه، از ساعت 9 الی 12 صبح در مسجد جامع بنجار؛ در عصر همان روز از ساعت 17 الی 19 در پارک یعقوب لیث شهر زابل، دوشنبه نهم دیماه، از ساعت 9 الی 12 صبح و 18 تا 20 عصر در پارک فرهنگیان واقع در بولوار معلم زاهدان، صبح سه شنبه دهم دیماه، از ساعت 9 تا 12 در خیابان انقلاب شهر خاش، صبح چهارشنبه یازدهم دیماه، از ساعت 9 الی 12 و 17 الی 19 عصر در پارک بوستان ایرانشهر، روز پنج‌شنبه دوازدهم دیماه، از ساعت 9 الی 12 در بام نیکشهر، عصر همان روز از ساعت 19 الی 21 در منطقه آزاد چابهار، روز جمعه سیزدهم دیماه از ساعت 9 الی 12 صبح در رمین چابهار، عصر همان روز از ساعت 18 الی 20 در منطقه آزاد و در پایان شنبه چهاردهم دیماه، ساعت 9 الی 12 صبح درپایگاه دریایی کنارک، و عصر از ساعت 18 الی 20 در اسکله این شهر اجرای برناهم خواهد داشت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۸۳۶


ارسال