پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۳
​مردم با بصیرت حامی رهبری و نظام اسلامی هستند
 
مدیر حوزه علمیه حقانیه ایرانشهر گفت: عمل به دستورات رهبر انقلاب مانع ورود نفوذی ها می شود.
به گزارش عصرهامون مولوی عبدالصمد دامنی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: ملت ایران همیشه با نظام اسلامی هماهنگ هستند رهبر معظم انقلاب با تدابیر به موقع خویش، توانستند جریان فتنه نهم دی ماه را مهارکنند.

 

وی افزود: اگر تدبیر به موقع ایشان نبود، دشمنان و فتنه گران امنیت کشور را به مخاطره می انداختند و تنها با بصیرت و بینش انقلابی است که می توان دشمن و راه های مقابله با او را شناخت.

 

مدیرحوزه علمیه حقانیه ایرانشهر تصریح کرد: حماسه ۹دی یکی ازبرگ های زرین تاریخ ایران اسلامی و روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و انقلاب اسلامی است.

 

وی عنوان کرد: مردم ایران در۹دی سال۸۸، دراعتراض به فتنه گران، به خیابان ها آمدند و حمایت خود از نظام و انقلاب و پشتیبانی خود را از ولایت فقیه اعلام کردند.

 

دامنی ادامه داد: نهم دی ماه تجلی بصیرت عمیق مردم ولایت مدار ایران اسلامی است که از عمق جان به ولایت پیوستن و فتنه را خاموش کردند.

 

وی اضافه کرد: مردم مسلمان ایران در روز نهم دی ماه 88 به تمام دشمنان اسلام ثابت کردند که دشمن اسلام و انقلاب را می شناسند و هر گز فریب فتنه های آنان را نمی خورند.

 

 

این خطیب جمعه با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که نظام اسلامی باید تا جایی ببریم که مدینه فاضله باشد، خاطرنشان کرد: مردم باید همیشه در مقابل برنامه ها و اهداف دشمن علیه نظام اسلامی هوشیار، آگاهانه و با اتحاد، منسجم عمل کنند و فریب تبلیغات دشمنان را نخورند.

 

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۸۶۰


ارسال