يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰
داستان مشابه صفحه نمایش‌ گوشی‌های منعطف؛
گوشی Mate X هوآوی به سرنوشت گلکسی فولد دچار شد
 
ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد یکی از دستگاه‌های Mate X به سرنوشت گلکسی فولد دچار شده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سال ۲۰۱۹ سالی بود که بالاخره اولین گوشی‌های منعطف به جهانیان نشان داده شدند. اما عرضه آن‌ها در بازار به دور از عیب و نقص نبود. در بازی تلفن‌های تاشو نام سامسونگ با گوشی گلکسی فولد بیشتر از همه شرکت‌ها به گوش می‌رسید.
البته این مسئله تنها به دلیل این که سامسونگ اولین شرکتی که گوشی هوشمند منعطف خود را معرفی کرد نبود. نام سامسونگ بار‌ها و بار‌ها به دلیل وجود مشکلات مختلف در گوشی منعطف جدیدش و جابه‌جا‌های پیاپی زمان عرضه زیاد به گوش کاربران دنیای فناوری می‌رسید. روز‌ی که این شرکت چند نمونه از گلکسی فولد را برای اینفلوئنسر‌های دنیای مجازی ارسال کرد متوجه وجود مشکلی شد که ممکن بود تلفن را بعد از یک یا دو روز استفاده خراب کند. سامسونگ تمام دستگاه‌هایی را که برای این افراد ارسال کرده بود پس گرفت و شروع به رفع این مشکل کرد. مدتی پس از آن نیز، زمانی که به نظر می‌رسید این نقص را برطرف شده، در اواخر ماه سپتامبر، گلکسی فولد با موفقیت عرضه شد.
شرکتی دیگر که در سال ۲۰۱۹ یک گوشی منعطف را رونمایی و وارد بازار کرد هوآوی بود که با Mate X وارد این عرصه شد. عرضه این دستگاه نیز چندین بار به تأخیر افتاد و یافتن آن در چین بسیار دشوار به نظر می‌رسید، اما گزارش‌های جدید از کاربرانی که مدت مدیدی این وسیله را داشته‌اند، نشان می‌دهد که این دستگاه ممکن است از مشکلات مشابه گلکسی فولد رنج ببرد.
سرنوشت یکسان صفحه نمایش‌ گوشی‌های منعطف
یک ویدیوی جدید در خارج از کشور چین هوآوی Mate X را با صفحه نمایش شکسته نشان می‌دهد. در این ویدئو صفحه نمایش گوشی در حال نشان دادن علامت‌های عجیب است. احتمالاً این اتفاق به دلیل ورود نوعی گرد و غبار یا بقایای چیزی زیر صفحه نمایش رخ داده باشد. گوشی Mate X به شکلی تا می‌شود که صفحه اصلی در قسمت خارجی قرار می‌گیرد. در واقع این گوشی از طراحی متفاوتی نسبت به Galaxy Fold است. در ادامه این ویدئو را مشاهده می‌کنید:
 
 
ما اکنون به طور کامل مطمئن نیستیم که آیا این یک موضوع گسترده بوده یا فقط یک دستگاه دچار مشکل شده است. اما این مسئله یک هشدار برای تولیدکنندگان تلفن‌های تاشو است که نشان می‌دهد مسیر ساخت این نوع محصولات هموار نخواهد بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۸۶۴


ارسال