شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ,29 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵
کاهش زمان پرداخت خسارت بیمه تکمیلی فرهنگیان به 10 روز
 
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از کاهش زمان پرداخت خسارت بیمه تکمیلی فرهنگیان به 10 روز خبر داد.
به گزارش عصرهامون، گودرز کریمی‌فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص بیمه تکمیلی فرهنگیان اظهار کرد: در گذشته 5 هزار مرکز درمانی داشتیم که ۵۰۰ مرکز درمانی و بیمارستانی در سراسر کشور اضافه کردیم.
 
وی ادامه داد: هزینه‌های درمان فرهنگیان در این مراکز برای تمام هزینه‌های بیمارستانی اعم از جراحی‌های تخصصی، درمان طبی و سایر اعمال جراحی، هزینه‌های پاراکلینیکی، ویزیت پزشکان، هزینه تهیه پیوند اعضا طبیعی با تأیید انجمن‌های مربوطه، هزینه‌های اروتز و پروتز طبق تعریف و تعرفه وزارت بهداشت، هزینه‌های مرتبط با نازایی و ناباروری و فرانشیز داروی در تعهد بیمه همگانی و ملزومات دارویی، رایگان است.

کریمی‌فر در خصوص گلایه فرهنگیان درباره پرداخت خسارت بیمه تکمیلی فرهنگیان، اظهار کرد: در گذشته مدت زمان پرداخت خسارت تا 6 ماه می‌رسید که ما این میزان را به یک ماه و نیم رساندیم.

وی با بیان اینکه تلاش کردیم پرداخت خسارت را ۷ تا ۱۰ روز کنیم، گفت: کسانی که به مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان مراجعه نمی‌کنند، خسارت درمان را تا حداکثر 10 روز بعد از ارائه به مراکز بیمه طرف قرارداد دریافت می‌کنند البته پرداخت خسارت برای بیماران خاص و صعب العلاج به صورت آنلاین است.


انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۰۴۷


ارسال