سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۱
آشنا: ترامپ روی دوره بعدی ریاست جمهوری خود قمار کرد
 
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری گفت: ترامپ با تبعیت از مشاوران جنگ افروز داخلی و منطقه‌ای، روی دوره بعدی ریاست جمهوری خود قمار کرده‌است.
به گزارش عصرهامون، به نقل از ایرنا، «حسام الدین آشنا» در حساب توییتری خود نوشت: ترامپ تاکنون نه جنگی را دیده و نه مذاکره‌ای را برده است.
‏رییس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری با بیان اینکه «ترامپ با ترک مذاکره و تبعیت از  مشاوران جنگ افروز داخلی و منطقه‌ای، روی دوره بعدی ریاست جمهوری خود قمار کرده‌است»، افزود:«او به تجربه می‌داند قمار باز گاه تمام هستی خود را می‌بازد.»
وی اشاره کرد:‏ «بلاهای غیبی و اهداف عینی در این منطقه فراوان است.»
ترامپ دیروز در دومین توییت خود پس از شهادت سپهبد سلیمانی نوشت: «ایران در هیچ جنگی پیروز نشده، اما در هیچ مذاکره‌ای بازنده نبوده است.»
سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بامداد روز جمعه به دستور دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در اثر حمله پهبادهای این کشور در فرودگاه بغداد به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان حشد الشعبی به شهادت رسید.
 به همین مناسبت رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند ایشان همچنین سردار اسماعیل قاآنی را به عنوان فرمانده جدید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.
عصر دیروز هم رهبر انقلاب اسلامی در منزل آن شهید سعید حضور یافتنند و ضمن تفقد از خانواده شهید، شهادت آن مجاهد مخلص و عالی‌مقام را تبریک و تسلیت گفتند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۱۸۵


ارسال